Halle Berry rockowa i młodzieżowa czy drapieżna i seksowna - w jakiej wersji ją wolicie? [ZDJĘCIA]

Jedna aktorka, dwie zupełnie różne stylizacje. W którym wydaniu Halle Berry podoba wam się bardziej?

Halle Berry znów jest na fali. Nie tylko wygląda doskonale mimo upływu czasu (czego zazdroszczą jej koleżanki z branży), nie tylko ma przystojnego i młodszego partnera (który, swoją drogą, wcześniej był związany z Kylie Minogue), ale też jest gwiazdą filmu "Cloud Atlas" , który dopiero co miał swoją światową premierę.

Redakcje poczytnych magazynów juz wyczuły, że nadchodzi czas Halle, i postanowiły uczynić ją bohaterką swoich sesji okładkowych. A mowa o "Style Magazine" , czyli dodatku do prestiżowego "The New York Times", oraz o znanym w świecie mody i urody "InStyle" .

Co ciekawe, na łamach każdego z magazynów Berry prezentuje się w zupełnie innym stylu. W "Style Magazine" jest bardziej beztroska, młodzieżowa, zadziorna, ale na wesoło. Pozuje m.in. w porwanych dżinsach, skórzanych kurtkach i obwieszona sztuczną biżuterią.

New York Times

W amerykańskim "InStyle" już z okładki Berry kusi w seksownym wydaniu. Co ciekawe, w wywiadzie udzielonemu miesięcznikowi Halle wyznaje, że czuje się sobą tylko i wyłącznie w krótkich włosach, a więc fryzurze, którą na całym świecie określa się "a'la Halle Berry ":

Mam wrażenie, że wyglądam najkorzystniej w krótkiej fryzurze. Ona oddaje mój charakter, współgra z tym, kim jestem. Dodatkowo o krótkie włosy dużo łatwiej jest dbać, są mniej kłopotliwe. A jednak miliony kobiet wierzą, że powinnyśmy mieć długie włosy, że to nasz najważniejszy atrybut podkreślający kobiecość. Widzę to na przykładzie mojej córki. Obserwuję, jak bardzo się cieszy, zauważając, że jej włosy podrosły o centymetr czy dwa. Mamo, zobacz, jakie są długie! - woła uradowana. Wydaje mi się, że wierzymy, że długie włosy w jakimś sensie nas definiują. Wkłada nam się to do głów od najmłodszych lat, niestety.

W sesji dla "InStyle" Berry jest seksowna, drapieżna, uwodzicielska. Ma na sobie głównie czerń, m.in. z metką "Versace". Jest zmysłowa, ale pozostaje przy tym elegancka, czarująca, odrobinę tajemnicza:

InStyle

W którym wydaniu piękna aktorka podoba wam się bardziej? Wszystkie zdjęcia z obu sesji znajdziecie w naszej GALERII .

Więcej o: