Piękna i zmysłowa Penelope Cruz w czerwonych kreacjach dla Campari [ZDJĘCIA]

Lady in red, czyli ognista Penelope Cruz skąpana w rubinowej czerwieni - 12 zdjęć na cały rok!

Kochamy cudowną Penelope Cruz , a w mediach jest jej jak na lekarstwo! Gwiazda nie należy bowiem do tych, którzy kupczą swoją prywatnością, nie zależy jej też na taniej sławie. "Ja po prostu chcę grać " - powiedziała kiedyś i wciąż się tego trzyma.

Na szczęście - dla nas oraz wszystkich fanów gorącej Pe - marka Campari zaprosiła hiszpańską aktorkę do współpracy. Zadedykowała jej również wyjątkowy kalendarz na 2013 rok, do którego zdjęcia wykonał Kristian Schuller :

Campari

Wspaniała Penelope Cruz pozuje na kartach kalendarza w zjawiskowych karminowych kreacjach. Podoba nam się, że marka postanowiła odziać gwiazdę właśnie w ten energetyczny kolor, który jak żaden inny wydobywa jej wewnętrzny ogień, zmysłowość i seksapil.

Na zdjęciach Cruz ma na sobie m.in. szyfonową suknię marki Romona Keveza Collection (zdjęcie powyżej), czy czerwony płaszczyk od Alaia , a także wspaniałą suknię bez pleców od Zaca Posena czy kreację z koronkową górą od Marchesy oraz "małą czerwoną" z opadającym na ramiona dekoltem od Vivienne Westwood . Jej szyję i nadgarstki zdobi zaś biżuteria marki Chopard .

Wielka impreza promująca kalendarz odbyła się w Mediolanie, a jej motywem przewodnim była... oczywiście intensywna czerwień :

Campari/Facebook Campari/Facebook

Penelope Cruz wystąpiła na evencie, wydanym m.in. na jej cześć, w burgundowej sukni do ziemi prosto z atelier Giorgio Armaniego , biżuterii Chopard oraz w szpilkach od Salvatore Ferragamo:

Penelope CruzPenelope Cruz Campari/Facebook Campari/Facebook

Wyglądała przepięknie!

Wszystkie zdjęcia z kalendarzowej sesji hiszpańskiej aktorki znajdziecie w naszej GALERII .

Więcej o: