Weronika Książkiewicz dla Tomaotomo - kulisy sesji [ZDJĘCIA + WIDEO]

Aktorka Weronika Książkiewicz w eleganckiej sesji promującej nową kolekcję Tomaotomo - zaglądamy za kulisy!

Weronika Książkiewicz jest wielką fanka projektów Tomasza Olejniczaka , tworzącego pod pseudonimem Tomaotomo . W jego sukienkach występuje chętnie na czerwonym dywanie, była też gwiazdą podczas jego pokazu w ramach polskiego tygodnia mody w Łodzi.

Nic więc dziwnego, że to właśnie Książkiewicz Olejniczak wybrał na swoją muzę i zaprosił ją do sesji promującej jego najnowszą kolekcję na sezon wiosna/lato 2012 , zwanej "Mirrors":

Igor Drozdowski Igor Drozdowski

Zaprosiłem Weronikę Książkiewicz do sesji z dwóch powodów - wyjaśnia projektant. - Po pierwsze, Weronika jest uosobieniem kobiecego piękna - szlachetności, zmysłowości, subtelności i seksualności. Jest ucieleśnieniem mojego prywatnego wyobrażenia stuprocentowej kobiecości. Po drugie, blisko się przyjaźnimy, a nasza relacja rzutuje na owocną współpracę z pozytywną energią - to czysta przyjemność móc pracować z tak wielką gwiazdą , piękną kobietą i wspaniałym człowiekiem. Dodatkiem jest fakt, że sposób, w jaki Weronika nosi moje kolekcje i jak w nich wygląda, absolutnie mnie zniewala... Jest to fascynacja jej osobowością i pięknem.

Rzeczywiście, w długiej białej sukni Olejniczaka Książkiewicz wygląda posągowo. Prezentuje się szykownie i z klasą, a przy tym minimalistycznie, kobieco.

Sesja zdjęciowa odbyła się w jednym z najstarszych hoteli w Wielkopolsce - w Bazarze Poznańskim , którego tradycje sięgają 1838 roku. W sesji wykorzystane zostały również auta amerykańskie z lat 70 - luksusowe limuzyny z obiciami ze skóry w kolorach bieli i czerwieni, udostępnione przez Use Machine . Obłędne szpilki, jakie ma na zdjęciach Weronika, pochodzą zaś z butiku Casadei :

Igor Drozdowski Igor Drozdowski

Więcej zdjęć z sesji znajdziecie w naszej GALERII .

Poniżej prezentujemy zaś wideo promujące najnowszą kolekcję Tomaotomo , oczywiście z gościnnym udziałem Weroniki Książkiewicz :

Zobacz wideo
Więcej o: