5 edycja konkursu Fashion Designer Awards pod hasłem ESSENCE DE PARIS

5 grudnia 2012 wystartowała 5 edycja Konkursu Fashion Designer Awards 2013. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa nie tylko ze względu na magiczny temat inspiracji: ESSENCE DE PARIS ale także ze względu na prestiżowe nagrody i całe grono wybitnych postaci świata mody zasiadających w Jury.

Paryskich inspiracji jest wiele z różnych zakresów: film, sztuka, moda, design, architektura, muzyka czy literatura. Wszystkie starannie wyselekcjonowane pojawią się na Fun Page'u konkursu Fashion Designer Awards i będą kreatywnym przewodnikiem dla młodych designerów.

Producentka i pomysłodawczyni konkursu Joanna Sokołowska -Pronobis liczy na wykorzystanie w kolekcjach całej palety inspiracji jaką daje Paryż. Poszukiwaniem esencji Paryża w kolekcjach młodych projektantów zajmą się jurorzy - m.in.: Łukasz Jemioł, Robert Kupisz, Agnieszka Maciejak, Tomasz Ossoliński, duet Bohoboco, Ada Fijał, Edyta Herbuś, Dorota Williams, Beata Sadowska, Lidia Popiel, Anna Męczyńska .

Finaliści zawalczą o nagrodę finansową w wysokości 15.000 zł ufundowaną przez Międzynarodową Szkołę Kostiumografii i Projektowania Ubioru oraz staże w atelier w Polsce i zagranicą , a także wyjazdy na europejskie targi odzieżowe.

Zgłoszenia można przesyłać do 28 lutego 2013 roku

Regulamin dostępny na stronie konkursu  www.fashiondesignerawards.com.pl

Więcej o: