Gwyneth Paltrow na różowo dla "InStyle UK" - o małżeństwie z Chrisem Martinem, dzieciach i karierze [ZDJĘCIA]

Gwyneth Paltrow w sukniach od Valentino, Diora, Armani Prive i uroczym płaszczu od Jil Sander.

Jeśli chodzi o Gwyneth Paltrow , świat dzieli się na dwie grupy - tych, którzy podziwiają jej urodę i cenią za talent aktorski oraz wokalny, a także tych, którzy uważają Paltrow za brzydulę, która z niewiadomych powodów zrobiła karierę w Hollywood. Do której grupy wy się zaliczacie? My może nie mamy Paltrow za chodzącą piękność, ale na pewno sądzimy, że jest dobrą aktorką i że jako jedna z nielicznych gwiazd umiejętnie łączy życie rodzinne i karierę.

Gwyneth PaltrowGwyneth Paltrow InStyle UK InStyle UK

Między innymi właśnie o sukcesie w roli aktorki i matki Paltrow opowiada w wywiadzie dla brytyjskiego "InStyle" . Co ciekawe, pytania zadaje słynna projektantka, a prywatnie przyjaciółka Gwyneth, Diane Von Furstenberg .

Niektórzy nie są w stanie mnie zrozumieć, nie pojmują, dlaczego zrezygnowałam z wielu ról na rzecz bycia z moimi dziećmi - mówi aktorka. - Postrzegają to jako ryzykowny krok z mojej strony, bo moja kariera na pewno nie jest teraz na tym samym etapie co kilka lat wstecz. Odkąd urodziłam dzieci, nie zagrałam żadnej głównej roli. Wybrałam jednak tę drogę w pełni świadomie. (...) Będąc matką i pracując, codziennie podejmujesz ważne decyzje, czyż nie? Nie można mieć wszystkiego.

Gwiazda przyznaje, że związek dwojga artystów bywa trudny. Przypomnijmy, że Paltrow jest żoną frontmana grupy Coldplay, Chrisa Martina . Oto, co mówi o ich niekiedy burzliwej, choć trwałej, relacji:

Najbardziej konfliktową kwestią w naszym związku są niewątpliwie nasze artystyczne temperamenty. Artyści są bardzo wrażliwi, miewają swoje humory, spadki nastroju, bywają depresyjni. Zwłaszcza muzycy potrzebują swojej własnej przestrzeni, muszą czasem się wyłączyć, by obudzić swoją kreatywność i zacząć tworzyć. Okiełznanie temperamentu osoby, która jest szalenie kreatywna, to prawdziwe wyzwanie.

Gwyneth PaltrowGwyneth Paltrow InStyle UK InStyle UK

Na powyższym zdjęciu Paltrow pozuje w pudroworóżowej sukni od Versace , tej samej, jaką na wybiegu kolekcji jesień/zima 2012 prezentowała Monica "JAC" Jagaciak :

Versace Fall 2012Versace Fall 2012 EastNews EastNews

Na innych zdjęciach aktorka ma na sobie m.in. czarną suknię z jedwabiu i aksamitu od Armani Prive , zaś na słodkiej okładce pozuje w różowo-białym płaszczu z jesiennej kolekcji Jil Sander , ozdobionym piękną broszką vintage.

Warto zaznaczyć, że zdjęcia Paltrow, jakie znalazły się w brytyjskim "InStyle" , to tylko mała część większej sesji, jaka pojawiła się dwa miesiące wcześniej w amerykańskim wydaniu magazynu. W naszej galerii zamieszczamy więc komplet zdjęć autorstwa Giampaolo Sgura - zerknijcie i oceńcie, jak wypadła na nich aktorka.

GALERIA

Więcej o: