Byłyśmy na ekskluzywnym brunchu u Gosi Baczyńskiej- ulubione kreacje gwiazd podziwiałyśmy z bliska [ZDJĘCIA]

Gosia Baczyńska uruchamia sprzedaż on-line. Inauguracji sklepu internetowego towarzyszył stylizacyjny happening.

Od 12 grudnia, godziny 12:12 wielbiciele talentu Gosi Baczyńskiej i awangardowej mody projektantów skupionych w jej Concept Store przy Floriańskiej 6 w Warszawie mogą kupować wszystkie produkty on-line, na www.gosiabaczynska.com.pl . O uruchomieniu sprzedaży projektantka opowiedziała podczas wyjątkowego brunchu i następnie zaprosiła nas do wspólnej zabawy - swoistego modowego happeningu - przygotowywania stylizacji z ubrań i dodatków dostępnych w butiku i wspólnego umieszczenia ich w ofercie sklepu internetowego.

"Podczas tworzenia butiku przy Floriańskiej 6 moim pragnieniem było stworzenie wyjątkowej modowej przestrzeni. Miejsca, gdzie moje klientki będą mogły stworzyć kompletną stylizację, kupić zaprojektowane przeze mnie ubrania i uzupełnić je unikalnymi dodatkami światowej sławy projektantów. Myślę, że w Polsce nie ma drugiego takiego miejsca" - mówi Gosia Baczyńska.

"Osoby, które do mnie trafiają są zachwycone, ale nie ukrywam, iż chciałabym dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Szczególnie do tych, którym wydaje się, że nie stać ich na rzeczy z metką: Gosia Baczyńska. Dzięki sprzedaży on-line mają szansę przekonać się, że być może jest inaczej" - dodaje projektantka i zaprasza do odwiedzenia butiku internetowego.

W sprzedaży są ubrania projektu Gosi Baczyńskiej oraz buty Nicholasa Kirkwooda , biżuteria Pauli Bianco, Shorouk, Gosha jewellery, akcesoria do włosów Jennifer Behr, torebki Shorouk oraz duetu Fleet Ilya, uwielbiane przez hollowoodzkie gwiazdy okulary Thierry Lasry , świece zapachowe i perfumy z manufaktury kosmetycznej Mad-et-Len i wiele innych.

"To unikalne dodatki z całego świata. Wszystkie  - wybierałam samodzielnie. To wybór, który firmuje swoim nazwiskiem. Też dlatego wiąże ze sklepem duże nadzieję. Chcę, by było to miejsce dla pasjonatów mody. Zamierzam umieszczać tam bardzo dużo stylizacji. To ma być miejsce przedstawiające moją wizję mody. Dlatego zapraszam nie tylko tych, którzy chcą kupować. Chciałabym, aby na mojej stronie szukano inspiracji, zerkano na piękne rzeczy ciekawie zaprezentowane, podpatrywano stylizacje przeze mnie zaproponowane"- dodaje Gosia Baczyńska.

Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia jakie zrobiłam podczas spotkania - GALERIA

Więcej o: