Baśniowy pokaz kolekcji Dawida Wolińskiego [ZDJĘCIA]

17 grudnia w hali zdjęciowej przy ul. Domaniewskiej odbył się pokaz najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. Mecenat nad tym wydarzeniem objęła marka LILOU.

W poniedziałkowy wieczór miałam okazję uczestniczyć w jubileuszowym pokazie Dawida Wolińskiego, jaki został zorganizowany z okazji 10-lecia marki Dawid Woliński . Projektant razem z Kasią Sokołowską przenieśli zebranych gości na parę minut w bajkowy świat, swoim klimatem przypominający balet Czajkowkiego. "Dziadek do orzechów"- bębniarze w charakterystyczny strojach, a na środku wybiegu mieniącego się od złotego brokatu, ustawiona została wielka pozytywka z "prawdziwą" baletnicą - cudnie i magicznie!

mat. prasowe/ studio69

Projektant zaprezentował wiele bardzo różnych sylwetek i inspiracji - taki podobno był zamysł kolekcji. Zachowana została typowa dla projektanta kolorystyka czyli szarości, beże i pastele. Nowe sylwetki to mnogość fasonów, krojów i przeplatających się motywów. Miękkie skóry zestawione zostały z eterycznymi szyfonami, a zaprezentowane sylwetki uzupełniała wyjątkowa biżuteria marki LILOU .

mat. prasowe/ studio69

Tym razem kolekcję pozostawiam waszej ocenie. Podoba się wam? Czekam na wasze opinie w komentarzach.

Sylwetki z pokazu znajdziecie w naszej GALERII .

Więcej o: