Półnaga Eva Longoria w seksownych pozach dla GQ [ZDJĘCIA]

Piękna, filigranowa gwiazda "Gotowych na wszystko" rozbiera się dla "GQ".

Meksykańska edycja "GQ" postanowiła wyróżnić swoją rodaczkę, czyli jedną z najpopularniejszych Latynosek na świecie - Evę Longorię . Aktorka pojawiła się na okładce grudniowego numeru magazynu w samej bieliźnie, zaś w sesji pozowała w bardzo seksowny sposób:

GQ Mexico

Półerotycznym zdjęciom autorstwa Randalla Slavina towarzyszy też wywiad. Longoria wyznaje w nim m.in., co myśli o nazywaniu jej jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie.

Mam nadzieję, że nazywanie mnie piękną tyczy się nie tylko mojego ciała, czyli tego, co zewnętrzne, ale też innych aspektów mojego życia. Udzielam się charytatywnie, zajmuję się filantropią, angażuję się również politycznie. Dla mnie połączenie wszystkich tych aspektów jest jedyną definicją prawdziwego piękna. Bo piękno tyczy się tego, co wewnątrz.

Eva opowiada też, że nienawidzi bezczynności i że ma w sobie nadmiar energii.

Nigdy nie zwalniam tempa. Czasem czuję, że mój dzień ma 48 godzin, ale uwielbiam wieść takie bardzo zajęte życie. Moja mama wychowywała cztery córki, z których jedna wymagała specjalnej troski, do tego pracowała jako nauczycielka, a mimo tego każdego wieczora na stole czekała na nas pyszna i gorąca kolacja. A rano, oczywiście, pożywne śniadanie. Więc gdy spoglądam w przeszłość i przypominam sobie moją mamę, to wydaje mi się, że wciąż nie robię wystarczająco dużo.

Wszystkie zdjęcia z sesji w naszej GALERII .

Więcej o: