Joanna Krupa dla "Gali" - najlepsza sesja zdjęciowa gwiazdy?

Dzięki tym wyjątkowym zdjęciom Krupa udowodniła, że nie jest plastikową lalą, ale gwiazdą pełną zmysłowości i klasy - zobaczcie sami!

Ta sesja jest mocnym pstryczkiem w nos dla każdego, kto kiedykolwiek zarzucał Joannie Krupie kicz i sztuczność. Modelka prezentuje się bowiem na zdjęciach w "Gali" z wielką klasą. Być może jest to kwestia umiejętnie dobranego wizażu i świetnych stylizacji, a może Joanna zawsze miała w sobie tę kobiecą elegancję, ale po prostu nikt jej wcześniej nie odkrył?

gala.pl

Odrobinę wyzywająca okładka może wprowadzić czytelnika w błąd, bo zdjęcia autorstwa Mateusza Stankiewicza , jakie znalazły się w środku, są dużo bardziej subtelne. Nam najbardziej spodobało się ujęcie, na którym Joanna pozuje w bawełnianym golfie i fantastycznej spódnicy od Zuo Corp (ze słynnej kolekcji Jungle Gardenia na sezon jesień/zima 2012). Stylizacja ma w sobie coś z dyskretnego uroku pensjonarki, a przy tym na pierwszy plan wysuwa się delikatnie seksapil Krupy:

gala.pl

Po raz kolejny potwierdza się więc prawda, że im mniej widać, tym efekt jest bardziej intrygujący. Zdecydowanie wolimy Joannę w tego typu kreacjach niż w ultrakrótkich sukienkach mini, jakie chętnie nosi w Los Angeles. A wy?

Co ciekawe, w sesji dla "Gali" modelka pozuje z papierosem. To rzadki widok, bo zdaje się, że Krupa na co dzień nie pali. Raczej nie nosi też płaszczy o prostym kroju, którymi nie pogardziłaby sama Kate Moss, oraz retro pantofelków z paseczkami. Z tych wszystkich powodów te zdjęcia naprawdę warto zobaczyć. A znajdziecie je wszystkie w naszej GALERII .

I jeszcze na marginesie - za stylizacje Krupy w "Gali" odpowiadała Alicja Werniewicz , która zajmuje się wizerunkiem Małgorzaty Sochy. A więc nie ma się czemu dziwić - Joanna po prostu nie mogła wypaść źle na zdjęciach.

Więcej o: