Kendall i Kylie Jenner reklamują sukienki na studniówkę od Sherri Hill - spodobała wam się któraś?

Kreacje od Sherri Hill nosi m.in. Joanna Krupa. Wybieracie słodki róż czy jasny błękit?

Dziewczyny! Czy zastanawiałyście się już nad wyborem studniówkowej kreacji? W końcu już najwyższy czas, by o tym pomyśleć :-) . Dlatego dziś serwujemy wam garść inspiracji, czyli sesję znanej marki Sherri Hill z Kendall i Kylie Jenner w roli głównej:

sherrihill.com

Cukierkowy róż przeplata się z jasnym błękitem, a koronki ustępują miejsca grubym warstwom cieniutkiego tiulu. Większość sukienek ma charakterystyczny fason amerykańskiej prom dress , co jest o tyle dobre, że lata 50. to wciąż jeden z głównych trendów, zwłaszcza wśród stylizacji wieczorowych.

Warto dodać, że fanką projektów Sherri Hill jest Joanna Krupa . W efektownej sukience od amerykańskiej projektantki Krupa wystąpiła na przykład podczas finału pierwszej edycji show "Top Model. Zostań Modelką". Wyglądała jak milion dolarów.

Joanna Krupa w sukience Sherri Hill
Joanna Krupa w sukience Sherri Hill  kolaż lula.pl kolaż lula.pl

Oczywiście sukienki od Sherri Hill są bardzo hollywoodzkie, trochę jak dla lalek Barbie, ale z drugiej strony studniówka jest takim dniem, gdy każda dziewczyna chce poczuć się jak księżniczka (lub jak gwiazda). A więc, czemu nie?

Wszystkie modele promowane przez najmłodsze Kardashianki znajdziecie w naszej GALERII - zapraszamy!

Więcej o: