Seksowna Beyonce dla "GQ" - mamy wszystkie zdjęcia!

Pierwsza od bardzo dawna sesja Beyonce - jak wam się podoba?

Beyonce to jedna z tych gwiazd, których nigdy nie mamy dość. Być może dlatego, że rzadko pojawia się na czerwonych dywanach, a gdy już to robi, są to wystąpienia więcej niż spektakularne. Artystka uwielbia syrenie kroje sukni, pióra, przezroczystości, a także kocha podkreślać swoje krągłe i kobiece kształty. Jest diwą i wygląda jak diwa, mimo że czas diw pomału mija.

Piękna piosenkarka, która nie tak dawno została mamą, zgodziła się zapozować dla magazynu "GQ" . Sesję okładkową sfotografował uwielbiany przez gwiazdy i wydawców Terry Richardson :

GQ/Terry Richardson

Na seksownych zdjęciach Beyonce pozuje raczej rozebrana niż ubrana. Na okładce ma na sobie figlarny top marki Nike oraz majtki w modną panterkę od Agent Provocateur . Złoty łańcuszek na brzuchu jest zaś projektem marki Manon . Na innych zdjęciach piosenkarka prezentuje m.in. sportowy top z Topshopu , bieliźniany zestaw w ślicznym jasnożółtym kolorze od Agent Provocateur , seksowny krótki t-shirt od Azzedine Ala?a czy też efektowne szpilki od Versace .

Niektórzy zarzucają Beyonce, że w wywiadzie dla "GQ" jest zbyt pewna siebie, a wręcz arogancka. A oto, co powiedziała gwiazda:

Przez całe dzieciństwo bardzo ciężko pracowałam, by dojść tu, gdzie jestem teraz. Dzięki temu jeszcze zanim skończyłam 30-tkę mogłam zajmować się tym, co kocham. Osiągnęłam to, o czym marzyłam i szalenie się z tego cieszę. By tego dokonać, poświęciłam wiele, pracowałam ciężej niż ktokolwiek, kogo znam, przynajmniej z branży muzycznej. Codziennie przypominam sobie, że zasługuję na to, co mam, że sama tego dokonałam.

Knowles przyznaje też, że zdaje sobie sprawę ze swojej wysokiej pozycji w show-biznesie oraz z tego, jak bardzo wpływową jest osobą. Podkreśla, że w rzeczywistości może więcej, niż jej się wydaje. Cóż, warto być świadomym swoich zalet, ale odrobina skromności nikomu nie zaszkodzi :-) .

Wszystkie zdjęcia z sesji Beyonce dla "GQ" znajdziecie w naszej GALERII .

Więcej o: