Byłyśmy na prezentacji nowej kolekcji Swarovski 'Tropical Paradise' [ZDJĘCIA]

Tym razem Swarovski zabrało nas w daleką podróż, której celem była Ameryka Łacińska- zdecydowanie tęsknimy do wakacji.

Szeroka gama żywych barw oddaje radosny nastrój tropikalnego raju, jakim emanuje 'Tropical Paradise' . Różnorodne odcienie zieleni nawiązują do bogatej roślinności lasów Ameryki Łacińskiej. Róż w odcieniu fuksji przywodzi na myśl przepiękne orchidee, które są jednym ze stałych motywów kolekcji, natomiast odcienie turkusu symbolizują Zatokę Acapulco.

Kryształ przybiera postać egzotycznych owadów, rajskich ptaków i palm. Pojawiają się ważki, czaszki i papryczki chili, a nawet różowe flamingi. Chociaż mnie szczególnie urzekł wisiorek w postaci wielkiego, kolorowego chrząszcza, który przypomina talizman amazońskiego plemienia.

fot. Katarzyna Czubak/ exclusive

W nowej kolekcji Swarovski zauważyłam również inspirację cywilizacją Inków oraz architekturą słynnych, zaginionych miast. Wielki naszyjnik z prostokątnych kryształów w czarnej oprawie jest rewelacyjny! Piękność ta składa się z modułów, które możemy dowolnie aranżować.

fot. Katarzyna Czubak/ exclusive

Zdjęcia tych przepięknych błyskotek, które zostały dzisiaj zaprezentowane, znajdziecie w naszej GALERII .

Szeroka gama żywych barw oddaje radosny nastrój tropikalnego raju, jakim emanuje kolekcja Tropical Paradise. Różnorodne odcienie zieleni nawiązują do bogatej roślinności lasów Ameryki Łacińskiej. Róż w odcieniu fuksji przywodzi na myśl przepiękne orchidee, które są jednym z symboli powracających w tej kolekcji, natomiast odcienie turkusu symbolizują Zatokę Acapulco.

Kryształ przybiera postać egzotycznych owadów, rajskich ptaków i palm. W kolekcji pojawiają się ważki, czaszki i papryczki chili, a nawet różowe flamingi. Chociaż mnie szczególnie urzekły wisiorek w postaci wielkiego, kolorowego chrząszcza, który przypomina talizman amazońskiego plemienia.

Zauważyłam również inspirację cywilizacją Inków oraz architekturą słynnych zaginionych miast, a w szczególności moje serce skradł wielki naszyjnik z geometrycznych kryształów w czarnej oprawie, składający się z modułów, które dowolnie możemy aranżować.

Zdjęcia tych przepięknych błyskotek, które zostały dzisiaj zaprezentowane, znajdziecie w naszej

Więcej o: