Shakira i Gerard Pique razem dla UNICEFu - dużo zdjęć + wideo

Słodkie zdjęcia i rozczulający apel słynnej pary - a wszystko w szczytnym celu!

Kochamy Shakirę ! Nie dość, że już od kilku lat najlepiej bawimy się do rytmów właśnie jej latynoskich przebojów, to jeszcze cenimy ją za wielką skromność mimo równie wielkiej kariery, za działalność charytatywną, urok osobisty i ten cudowny i szczery uśmiech, jaki nigdy nie schodzi jej z twarzy.

W minione wakacje, krótko po tym jak Shakira i jej przystojny ukochany, piłkarz Gerard Pique , gościli w Polsce z okazji Euro 2012 , gruchnęła wiadomość, że piosenkarka jest w ciąży. Ani ona, ani Pique długo nie potwierdzali tej wiadomości - aż do chwili, gdy zaokrąglonego brzucha artystki nie dało się dłużej ukrywać:

ShakiraShakira EastNews EastNews

Czas płynął, a Shakira nie rezygnowała z występów na scenie - nie chciała opuszczać swoich fanów. Jednak mimo że wciąż grała koncerty, unikała tzw. "ustawek" z paparazzi, nie pozowała też do ciążowych sesji, które tak bardzo kochają gwiazdy, ani nie pojawiła się na żadnej "gorącej okładce".

Na początku tygodnia hiszpańskie "Elle" opublikowało na swojej stronie internetowej to słodkie zdjęcie:

UNICEF

Od razu uznano, że fotografia pochodzi z sesji, jaką Shakira i Gerard zgodzili się zrobić dla magazynu. Nic bardziej mylnego! Zdjęcie jest częścią akcji charytatywnej, w jaką piosenkarka i sportowiec zaangażowali się w ramach swojej aktywności w UNICEFi e:

UNICEFUNICEF shakira.socialtoaster.com shakira.socialtoaster.com

Akcja ma na celu zebranie pieniędzy na rzecz najuboższych z całego świata. Shakira jest Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF u i na swojej stronie internetowej zwróciła się z prośbą do fanów i przyjaciół o przekazywanie datków na rzecz fundacji. Zaprosiła też wszystkich do wzięcia udziału w internetowym baby shower . Zazwyczaj podczas tego rodzaju przyjęcia rodzice otrzymują rozmaite prezenty dla swojego dziecka. Jednak Shakira i Gerard zamiast tych tradycyjnych upominków proszą o przelanie pieniędzy dla najbiedniejszych dzieci na świecie. A oto nagranie promujące całą akcję:

 

Drugą częścią akcji jest sesja zdjęciowa , w której Shakira eksponuje swój ciążowy brzuszek, a przystojny Gerard (bez koszulki!) obejmuje ją czule.

Narodziny naszego dziecka to dla nas najbardziej niezwykły moment w życiu. Dlatego chcemy się z wami podzielić tymi wspaniałymi emocjami, jakie nam ostatnio towarzyszą - napisali na Twitterze.

Para zamieściła tam też kilka prywatnych zdjęć, które ukazują, jak bardzo są szczęśliwi i zakochani. Patrząc na brzuch Shakiry da się zauważyć, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami. Życzymy więc parze dużo szczęścia na nowej drodze życia!

Wszystkie zdjęcia z sesji Shakiry i Gerarda Pique dla UNICEF u znajdziecie w naszej GALERII .

Więcej o: