Lana Del Rey nareszcie w innym wydaniu! Zobacz zdjęcia z wyjątkowej sesji gwiazdy dla "Madame Figaro"

Lana Del Rey jako ikona hippisowskiego stylu z lat 70. - lubimy to!

Jak pewnie pamiętacie, ostatnio narzekaliśmy na to, że wizerunek Lany Del Rey staje się trochę... nudny. Przynajmniej w sesjach chcieliśmy widzieć ją w innym wydaniu, a nie oglądać wciąż ten sam wizerunek słodkiej lolitki ze smutnym spojrzeniem i unoszącą się wokół niej aurą nostalgii. Jesteśmy więc naprawdę zadowoleni, że na zdjęciach dla francuskiego magazynu "Madame Figaro" Lana w końcu wygląda inaczej:

Madame Figaro/Jean-Baptiste Mondino

Hollywoodzki glamour lat 40. oraz ultrakobiecość lat 60. artystka zamieniła na hippisowski styl właściwy końcówce lat 60. i pierwszej połowie lat 70. Spodnie-dzwony, charakterystyczne opaski, dżins, futro, ozdobne rzemyki i kolczyki z długich piór - to wszystko stanowi esencję stylu lansowanego kiedyś przez Sharon Tate i Ali McGraw .

Już jako dziecko czułam się inna - wyznaje Del Rey w towarzyszącym sesji wywiadzie. - Zawsze pragnęłam uczynić z mojego życia dzieło sztuki - dodaje.

Na zdjęciach artystka pozuje w kreacjach i dodatkach takich marek, jak Isabel Marant , Miu Miu , Michel Vivien , Chloé i Roger Vivier , a także w grubych skórzanych opaskach i delikatnych bransoletkach ze swoich własnych zasobów.

Madame Figaro/Jean-Baptiste Mondino

Wszystkie zdjęcia z sesji znajdziecie w naszej GALERII - jak je oceniacie?

Więcej o: