Anna Przybylska w kreacjach od topowych polskich projektantów w sesji dla "Gali" [ZDJĘCIA]

Niedawno Anna Przybylska wzięła udział w sesji zdjęciowej dla nowej - odświeżonej i ulepszonej - "Gali". Zobacz, w czym pozowała!

Ostatnio na okładkach rodzimych czasopism pojawiają się niemal wyłącznie polskie gwiazdy. To ciekawy zwrot, bo okazuje się, że jednak chcemy czytać o "naszych" sławnych, pięknych i bogatych, a nie tylko podziwiać gwiazdy zza oceanu. Co więcej, do sesji polskie aktorki, piosenkarki i modelki pozują zwykle w strojach od polskich projektantów. Tak jak na przykład Anna Przybylska w "Gali" :

Mateusz Stankiewicz/gala.pl

Na okładce (co prawda nie do końca udanej...) aktorka ma na sobie oryginalną czerwoną sukienkę z najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej , zwanej "Balladyna" . W podobnej kreacji od Baczyńskiej na łamach "Viva Moda" pozowała niedawno Julia Restoin Roitfeld , córka słynnej Carine Roitfeld. Zaś w lookbooku sukienka prezentuje się tak:

baczyńskabaczyńska Gosia Baczyńska/Facebook Gosia Baczyńska/Facebook

Nie jest to jedyne dzieło Baczyńskiej , jakie znalazło się w sesji. Możemy też ponownie podziwiać przepiękna suknię z charakterystycznych dla projektantki delikatnych koronek oraz z odkrytymi plecami. W tej wyjątkowej sukni zachwyciła kilka lat temu Małgorzata Kożuchowska :

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Gosia Baczyńska/Facebook Gosia Baczyńska/Facebook

Innymi znanymi projektantami, jacy użyczyli swoich kreacji "Gali", są Maciej Zień , Teresa Rosati , butik La Mania oraz firma Andrzeja Jedynaka , produkująca naturalne (niestety!) futra. Cekinowa kreacja do ziemi od Teresy Rosati, z obszernym trójkątnym dekoltem, przypomina suknie, w jakich często chadza Weronika Rosati. Uszyta z połyskującej tkaniny, jasnozielona sukienka z baskinką znalazła się zaś w jesienno-zimowej kolekcji La Manii (model "Gwen"), zaś okalające ciało warstwy doskonałej jakości jedwabiu w niebanalnym odcieniu to projekt charakterystyczny dla każdej kolekcji Zienia .

A więc, jak widać, nasi projektanci mają się czym pochwalić! Liczymy na to, ze ich dzieła będzie można oglądać na łamach luksusowych magazynów coraz częściej!

GALERIA

Więcej o: