Naga Kate Moss w LOVE Magazine [ZDJĘCIA]

Bardzo odważna sesja Kate Moss. Tym razem modelka odsłoniła wszystko.

Takiej sesji dawno nie było! W nowym numerze "Love" zobaczyć możemy zdjęcia autorstwa magika fotografii, Tima Walkera z udziałem ikony modelingu, Kate Moss . Znany z baśniowych i nieco zwariowanych ujęć artysta (między innymi autor kampanii Mulberry ), tym razem całkowicie pozbawił Moss ubrań i odział ją w delikatne i jakże kobiece kwiaty, kapelusze, pończoszki i koronki.

Na okładce widzimy Kate leżącą w wannie, której ciało przysłania coś w rodzaju kamizelki. Zdjęcie autorstwa duetu Mert & Marcus idealnie obrazuje tytuł całego wydania nowego LOVE- "Clean" .

love magazine

Natomiast edytorial Walkera, który znajdziemy w środku numeru, to prawdziwa uczta dla fanów fotografii i wdzięków Moss. Inspiracją do sesji była powieść "The Magic Toyshop' , autorstwa Angeli Carter. Dokładniej chodzi o niezwykle wrażliwy sposób w jaki autorka opisała odczucia młodej kobiety, odkrywającej swoją seksulaność. Właśnie z tej książki pochodzą odręcznie dopisane cytaty, którymi opatrzone zostały niektóre zdjęcia.

love magazine

Założenie sesji- uchwycić nagość ciała, w taki sposób w jaki zrobiłaby to młoda, wrażliwa kobieta. Czy autorowi sesji to się udało, oceńcie sami!

Zdjęcia z sesji znajdziecie w GALERII

Takich sesji dawno nie było! W nowym numerze "Love" zobaczyć możemy zdjęcia autorstwa magika fotografii Tima Walkera z udziałem ikony modelingu Kate Moss. Znany z baśniowych i nieco zwariowanych ujęć artysta (między innymi autor kampanii Mulberry) tym razem całkowicie pozbawił Moss ubrań i odział ją w delikatne i jakże kobiece kwiaty, kapelusze, pończoszki i koronki.

Na okładce podziwiać możemy Kate leżącą w wannie, której ciało przysłonięte zostało bluzko-kamizelką. Zdjęcie autorstwa duetu Mert & Marcus idealnie obrazuje tytuł całego numeru Love- "Clean".

Natomiast edytorial Walkera, który znajdziemy w środku numeru to prawdziwa uczta dla fanów fotografii i wdzięków Moss. Inspiracją do sesji była powieść "The Magic Toyshop', autorstwa Angeli Carter.  Dokładniej chodzi o niezwykle wrażliwy sposób w jaki autorka opisała odczucia odkrywającej seksualność, młodej kobiety. Właśnie z tej książki pochodzą odręcznie napisane cytaty, której znajdziemy przy zdjęciach.

Założenie sesji- uchwycić na zdjęciach nagość z wrażliwością kobiety. Czy się Walkerowi udało, oceńcie s

Więcej o: