Natasza Urbańska w "Vivie" + zdjęcia pierwszej kolekcji marki "Muses"

Natasza Urbańska debiutuje w nowej roli. Ubrana w projekty swojej marki - "Muses" - pozuje na zdjęciach w "Vivie", a kreacje sprzedaje w butiku internetowym Mostrami.pl.

Już 13 lutego Natasza Urbańska pokaże swoją debiutancką kolekcję, jaką stworzyła razem z kostiumografką Agnieszką Komornicką . Panie nie poprzestały na tylko jednej linii - zbudowały całą markę, a nazwały ją wymownie " Muses " :

Muses/Facebook

Na chwilę przed pokazem Natasza zaprezentowała część z kreacji, jakie powstały w ramach kolekcji, na łamach dwutygodnika "Viva" . W sesji pozowała praktycznie wyłącznie w projektach marki "Muses" , w tym w białej cekinowej sukni z czarną kokardą (tej samej, w jakiej wystąpiła niedawno w Teatrze Buffo):

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska MUSES Urbanska & Komornicka/Facebook MUSES Urbanska & Komornicka/Facebook

W wywiadzie udzielonym "Vivie" Natasza podkreśla, że marka "Muses" wychodzi naprzeciw potrzebom bardzo różnym kobiet. Urbańska i Komornicka nie kierują bowiem swoich projektów tylko dla kobiet o figurach topmodelek. Ubrania zostały uszyte z myślą o tych z nas, które nie są do końca doskonałe, dla "niskich, wysokich, chudych i tych z nadwagą " - wymienia Natasza. Artystka wyznaje, że najchętniej widziałaby w swoich projektach Danute Stenkę , Marinę Łuczenko , a nawet Stellę McCartney . Ciekawe, która z nich pierwsza skusi się na suknię z metką "Muses".

VIVA/Piotr Porebsky

Urbańska opowiada też dziennikarce Magdzie Żakowskiej o tym, jak doszło do tego, że w ogóle zajęła się modą:

Zaczęło się niewinnie. Znamy się z Agnieszką od 18 lat, od kiedy dostałam się do Buffo. Projektowała kostiumy do mojego pierwszego spektaklu. (...) Szyje mi ubrania na każdą okazję, nie tylko na scenę. I wielokrotnie koleżanki pytały mnie: 'Skąd ty to masz? Gdzie to kupiłaś?'. Teraz, przy okazji "Polity", po raz kolejny zachwyciłam się jej kostiumami. Ale co tu kryć, pomysł wyszedł od Janusza. To on powiedział: 'Dlaczego nie zrobicie własnej kolekcji?!'.

W naszej GALERII znajdziecie zarówno wybrane zdjęcia z sesji Urbańskiej dla "Vivy", jak i zdjęcia strojów z pierwszej kolekcji marki "Muses" , jakie Urbańska i Komornicka sprzedają w butiku internetowym Mostrami.pl .

Zapraszamy do galerii!

Więcej o: