Mila Kunis, Michelle Williams i Rachel Weisz we wspólnej sesji dla "InStyle" [ZDJECIA]

A na zdjęciach same najnowsze trendy i kreacje z najświeższych kolekcji światowych domów mody!

Trzy znane aktorki, które (podobno) od lat rywalizują o najwyższą pozycję w Hollywood, czyli Rachel Weisz (43), Michelle Williams (32) i Mila Kunis (29), wystąpiły razem w nowym filmie przygodowym "Oz Wielki i Potężny" oraz w sesji zdjęciowej dla najnowszego wydania miesięcznika "InStyle US" :

Oz Wielki i PotężnyOz Wielki i Potężny mat.prasowe mat.prasowe

InStyle US

Oczywiście na łamach "InStyle" panie prezentują się dużo bardziej stylowo niż na wielkim ekranie w baśniowych kostiumach :-) . Piękna Rachel Weisz pozuje m.in. w kreacjach takich marek, jak Rochas i Bottega Veneta , Mila Kunis uwodzi w sukienkach od Dereka Lama i Burberry Prorsum , zaś Michelle Williams zadaje szyku w kreacjach od Dolce & Gabbana oraz Miu Miu :

InStyle US

W stylizacjach każdej z aktorek nie zabrakło odzwierciedlenia najważniejszych trendów nadchodzącego sezonu. Na zdjęciach roi się więc od czarno-białych pasów , kratek , kolorowych printów i koronek .

Wbrew pozorom, wywiad, jaki towarzyszy sesji, nie dotyczy tylko i wyłącznie promocji filmu. Williams żali się w nim na przykład na wzrost swojego chłopaka, Jasona Segela :

Nie sądziłam, że jest aż tak wysoki! - wyznaje. - Przez pewien czas próbowałam nawet nosić przy nim olbrzymie koturny, tylko po to byśmy wyglądali razem w miarę proporcjonalnie. Ale szybko od tego odeszłam. To nie byłam ja, więc dałam sobie spokój.

Mila Kunis przyznaje zaś, że nie jest typem fashion victim :

Jedne spodnie marki Old Navy, które nosze na co dzień praktycznie non stop, mam od jakichś 15 lat. I mimo że moi znajomi ich nie cierpią, nie zamierzam się ich pozbyć. Gdy już zniszczą się tak, że nie będę w stanie ich wkładać, poproszę, żeby uszyto mi identyczny model.

Żona przystojnego Daniela Craiga - Rachel Weisz - opowiada natomiast o tym, jak jej synek zżył się z córeczką Michelle Williams podczas gdy ich mamy pracowały na planie filmu o Czarnoksiężniku z Krainy Oz:

Córka Michelle, Matylda, i mój synek Henry są niemal w tym samym wieku, więc spędzali ze sobą dużo czasu, a po pracy zabierałyśmy ich na kręgle. Dla mnie i Michelle to też była niezła zabawa, bo w końcu mogłyśmy sobie poplotkować jak matka z matką i porozmawiać o naszych dzieciakach, a takie rozmowy w Hollywood nie zdarzają się często - śmieje się aktorka.

Wszystkie zdjęcia ze wspólnej sesji trzech gwiazd kina znajdziecie w naszej GALERII .

Więcej o: