Alia Wang, najsłodsza fashionistka New York Fashion Week

Malutka siostrzenica Alexandra Wanga to jedna z największych gwiazd New York Fashion Week. Czy tym samym zdetronizuje Suri Cruise?

Jest na każdym pokazie swojego wujka i wzbudza nie mniejsze zainteresowanie niż sama osoba Alexandra Wang . Przesłodka Alia zna Karla Lagerfelda , który stworzył dla niej mini wersję torebki 2.55. Poznała też Annę Wintour i wiele innych znakomitości świata mody. Dwa razy do roku brana jest przez niektórych za największą konkurentkę w dziedzinie street fashion NYFW.

Rozpoznawalna jest tak samo jak Anna dello Russo , czy Taylor Tomasi Hill . A to za sprawą kochanego wujka, który przysposabia siostrzenicę w swoje najnowsze projekty, oczywiście w wersji mini. Na przykład podczas ostatniego pokazu, Alia miała na sobie mini wersję futrzanego kompletu, który tego wieczoru prezentowany były również na wybiegu. Do tego wyjątkowe akcesoria, czyli jakaś malutka it-bag i obowiązkowe buty Nike. Ulubiony kolor tego 3-letniego brzdąca to czarny, bo przecież to prawdziwa nowojorska dziewczyna.

facebook

My w redakcji Lula.pl uwielbiamy Alię Wang i dlatego też postanowiłyśmy zebrać dla was jej najfajniejsze stylizacje, które znajdziecie w GALERII

P.S. Ciekawe, czy będzie towarzyszyć wujkowi podczas pierwszego pokazu dla Balenciaga i czy od teraz również będzie nosić projekty hiszpańskiego domu mody :)

Więcej o: