Odważna sesja Cameron Diaz dla "Interview Russia" [ZDJĘCIA]

Trochę nagości, skórzana bielizna, punkowa fryzura - hit czy kit?

"Cameron wygląda jak woskowa figura Davida Bowie! Co się stało z naszą ulubioną kalifornijską dziewczyną?! " - tak komentuje sesję okładkową Cameron Diaz dla "Interview Russia" słynny Perez Hilton , amerykański celebryta, bloger i skandalista.

Rzeczywiście, okładka magazynu nie powala naturalnością występującej na niej gwiazdy, ale chyba o to właśnie chodziło! "Interview" z założenia stawia przecież na pewne przerysowanie, czasem nawet karykaturę, celowo "odrealnia" gwiazdy. W końcu powstaje w duchu sztuki Andy'ego Warhola. Dlatego wydaje nam się, że umieszczenie takiego a nie innego zdjęcia Cameron na okładce było efektem zamierzonym. Efekt? Intrygujący!

Interview

Inną kwestią jest, czy w sesji, jaka znalazła się w magazynie, Diaz prezentuje się korzystnie. Punk-rockowy styl to dla niej coś nowego - na co dzień aktorka stawia na swobodny look dziewczyny z sąsiedztwa, a na wieczór na minimalistyczną kobiecą elegancję. W ostrzejszym wydaniu, w skórzanych spodniach, bluzce z siatkowymi rękawami, czy w bieliźnie w stylu sado-maso aktorka niestety nie wypada zbyt przekonująco...

Interview

A jak wy oceniacie sesję?

Wszystkie zdjęcia do wglądu w naszej GALERII .

Więcej o: