Rihanna dla ELLE UK - pierwsze zdjęcia + backstage

Elegancka i stylowa Riri świetnie się bawiła na planie swojej najnowszej sesji zdjęciowej. I równie świetnie wyglądała!

Rihanna nareszcie NIE współpracuje z Terrym Richardsonem i dzięki temu jej sesja dla brytyjskiej "Elle" prezentuje się inaczej niż poprzednie - jest elegancko, świeżo, stylowo. Rihanna nie przybiera wyzywających póz, a zamiast w wersji półnagiej, prezentuje się w pełni ubrana, bardzo wymuskana, wystylizowana zgodnie z nowymi trendami. Pojawia się m.in. w kreacjach w charakterystyczną czarno-białą kratę ze słynnej wiosenno-letniej kolekcji Marca Jacobsa dla Louis Vuitton , w strojach od Prady , ale także w elementach ze swojej autorskiej linii dla marki River Island :

Elle UK/backstage

Wielki plus za naturalne włosy, brak peruk i dziwnych kolorów, oraz za fryzurkę w modnym stylu pixie . Zachwycają też pomalowane na intensywnie czerwony kolor piękne usta Riri, które na długo skupiają nasz wzrok:

Elle UK/backstage

Sesja dla kwietniowego numeru "Elle UK" miała być nie lada wydarzeniem - tak ze względu na samą bohaterkę, jak i wyjątkowo minimalistyczny zamysł. Zdjęcia wykonał Mariano Vivanco , a prace nad zdjęciami przebiegały w Paryżu. Co ciekawe, muzyką, do jakiej pozowała Rihanna, były oczywiście piosenki z jej najnowszego albumu "Unapologetic" .

Efektem prac są subtelne ujęcia, eleganckie i bardzo "posh " stylizacje, a także aż trzy okładki, z których ta jest bez wątpienia naszą ulubioną:

Elle UK

W naszej GALERII znajdziecie pierwsze opublikowane zdjęcia z sesji oraz plik zdjęć z backstage'u - zapraszamy!

Więcej o: