Elegancka Marion Cotillard w najnowszej kampanii Lady Dior [ZDJĘCIA]

Wyrafinowana, zniewalająca, tajemnicza - tak prezentuje się piękna Francuzka. Wymarzona ambasadorka marki?

Jest jedną z najlepiej ubranych gwiazd na świecie, zaś szczególnie pięknie prezentuje się wtedy, gdy ma na sobie kreacje od Christiana Diora . Nosi je zresztą nie bez powodu - jest w końcu (obok m.in. Natalie Portman i Jennifer Lawrence) twarzą tej marki. To właśnie suknię projektu Rafa Simonsa , dyrektora kreatywnego Diora, Marion Cotillard miała na sobie podczas rozdania nagród BAFTA (pamiętacie to żółte cudo ?) oraz prestiżowych francuskich Cezarów (poniżej):

Marion CotillardMarion Cotillard EastNews EastNews

Właśnie ukazały się zdjęcia z najnowszej kampanii reklamowej torebek z luksusowej linii Lady Dior . Jean-Baptiste Mondino sfotografował 37-letnią Marion na minimalistycznym tle, które wydobyło jej wyjątkową urodę. Aktorka prezentuje się tres chic i zachwyca ponadczasową klasą:

Dior

Modny retro wizaż Cotillard przywołuje czar lat 40. i urok hollywoodzkich aktorek tamtej epoki. Karminowa szminka dodaje zaś eterycznej Marion seksapilu. Tym samym kolorowe torebki z najnowszej kolekcji Diora schodzą na dalszy plan - nie mogą przecież konkurować ze zjawiskową Marion. Czy jednak aby na pewno właśnie o to chodziło...?

Więcej zdjęć w GALERII .

Więcej o: