Kate Moss w kwietniowym numerze "Vogue Paris" [ZDJĘCIA]

W kwietniu Mario Testino razem z "Vogue Paris" zabiera nas do Peru.

W kwietniowym numerze "Vogue Paris" redaktor naczelna Emmanuelle Alt zabiera nas w podróż do pełnego kolorów i kontrastów Peru. Tym razem naszym przewodnikiem będzie fotograf Mario Testino , który do tej roli pasuje idealnie, gdyż sam pochodzi z tego przepięknego kraju.

W tej dalekiej podróży towarzyszą nam również wyjątkowe modelki: peruwiańskie góry Cuzco zwiedzamy z Isabeli Fontaną i Aymeline Valade . Buntowniczka Erin Wasson zabiera nas na pustynię Nazca, a peruwiańskie wybrzeże podziwamy razem z Kate Moss.

I to właśnie sesja z udziałem ikony modelingu przykuła naszą uwagę. Zachwyciły nas przepiękne stylizacje Sarajane Hoare, wyjątkowy wizaż Toma Pecheux oraz fryzury Orlando Pita. To wszystko razem tworzy obraz Kate jakiego dawno nie widziałyśmy.

vogue paris

Pomimo, iż stylizację sprawiają wrażenie dalekich od obecnie panujących trendów, to w sesja "L'Étoile De Lima" zaprezentowane zostały ostatnie, wiosenno-letnie sylwetki z wybiegów. Na zdjęciach zobaczymy fantastycznie zaadaptowane do tego tematu propozycje Lanvin, Ralpha Laurena, Hermes, Victorii Beckham, czy Miu Miu, uzupełnione niezwykłą, kolorową biżuterią.

Sesję z kwietniowego "Vogue" zobaczyć możecie w GALERII

Więcej o: