Tak ekipa "Top Model. Zostań Modelką" bawiła się w Indiach - zobaczcie zdjęcia!

Jesteście ciekawi, jak wyglądał pobyt Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki w gorących Indiach? Przekonajcie się!

Podczas wizyty w naszym programie "Kobiecym Okiem" Kasia Sokołowska zapowiadała, że w trzeciej edycji "Top Model. Zostań Modelką" naprawdę będzie się działo! Uwierzyliśmy na słowo - w końcu show TVN-u jak mało który program potrafi zaskoczyć i często stawia na kontrowersję. Jednak nie spodziewaliśmy się, że w najnowszej edycji zrobi się aż tak egzotycznie. A tu okazało się, że kilka odcinków powstało w...Indiach!

TVN/Akpa/Jacek Kurnikowski

Joanna Krupa równie często, co seksowne sukienki mini, nosiła też długie zwiewne kreacje - wygodne i idealne na czterdziestostopniowe upały i wilgoć. Podobnie ubierała się Kasia Sokołowska . Jednak żadna z pań nie rezygnowała ze szpilek!

Top ModelTop Model TVN/Akpa TVN/Akpa

Złote dodatki, takie jak kopertówka z lakierowanej skóry czy imponujący naszyjnik, współgrały z bogactwem luksusowego hotelu, w jakim zatrzymało się szacowne jury "Top Model" , a także z bogactwem indyjskich świątyń.

Choć media donosiły, że Krupa przeszła w Indiach małe załamanie nerwowe, na zdjęciach nie widać, by była w kiepskiej formie. Wręcz przeciwnie! A jednak gwiazda podobno tak bardzo przejęła się złymi warunkami, w jakich żyją indyjskie słonie, że musiano przerwać nagranie. Krupa wróciła na plan dopiero wtedy, gdy osuszyła łzy. Zatrudnieni przy nagraniach miejscowi pracownicy musieli zaś wytłumaczyć jej, że słoniom absolutnie nic nie grozi. Mamy nadzieję, że rzeczywiście tak jest!

TVN/Akpa/Jacek Kurnikowski

Poza członkami jury show do Indii polecieli też Michał Piróg , który opiekuje się uczestniczkami programu, a także stylistka Malwina Wędzikowska i producent show, Rinke Rooyens .

Zdjęcia z tej niezwykłej wyprawy znajdziecie w naszej GALERII .

Pamiętajcie, by nie przegapić kolejnego odcinka "Top Model. Zostań Modelką"! Emisja: środa, godz. 21:30, TVN

Więcej o: