Eteryczna Kate Hudson w "ELLE UK" - wyrafinowana sesja, piękne ujęcia

Zjawiskowe zdjęcia, wspaniała moda i w końcu naprawdę piękna Kate Hudson - to jej pierwsza udana sesja od dawna!

Kate Hudson w końcu nie udaje szalonej, beztroskiej nastolatki. Przeciwnie - jest dojrzałą kobietą, świadomą swojej urody, nie ukrywającą drobnych zmarszczek i nie pozującą na kogoś, kim nie jest. Aktorce nareszcie zrobiono dobrą sesję. Zdjęcia są eleganckie, minimalistyczne, dostojne i wyrafinowane, a ubraniowe zestawy, jakie zaproponowano Hudson, umiarkowanie proste, monochromatyczne, niekiedy wręcz surowe:

ELLE UK

Możemy podziwiać charakterystyczne suknie z asymetrycznymi falbanami prosto z wiosennej kolekcji marki Gucci , a także dzieła takich domów mody, jak Dior , Balenciaga , Roland Mouret czy Nina Ricci . W sesji nie zabrakło też najmodniejszych w tym sezonie akcesoriów - przezroczystych torebek-puzderek z plastiku (od Charlotte Olympia ).

Charlotte OlympiaCharlotte Olympia mat.prasowe mat.prasowe

W wywiadzie, jaki ukazał się w majowej edycji magazynu, Kate Hudson wyznaje m.in.:

Coraz mniej jestem beztroską dziewczyna, a coraz bardziej zrównoważoną i odpowiedzialna matką, dobrą partnerką w związku. Jestem częścią mojej rodziny. Tak zostałam wychowana i tak wychowam moje dzieci.

Aktorka przyznaje też, że kiedyś ona i jej partner, Matthew Bellamy , na pewno powiedzą sobie "tak" przed ołtarzem. Tyle że jak na razie nie wiadomo jeszcze kiedy:

Pobierzemy się kiedyś, ale nie robimy żadnych konkretnych planów. W końcu mój syn chce dużej imprezy! Dla mnie ślub nie jest specjalnie istotny, ale tu nie tyle chodzi o mnie, co o całą moją rodzinę. A dla niej byłby to istotny krok.

Zdjęcia z sesji Kate Hudson dla ELLE UK znajdziecie w naszej GALERII .

Więcej o: