Joanna Krupa świętuje urodziny - zobaczcie jej najnowszą, niepublikowaną w Polsce sesję!

Joanna Krupa kończy 34 lata - życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Od kilku lat kariera Joanny Krupy pędzi w szalony tempie. Obecnie modelka nie tylko uchodzi za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie, ale też ma własne reality show w USA, wystąpiła w amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami" i jest gospodynią znanego absolutnie wszędzie show "Top Model" .

Wiele mówi się o tym, że wkrótce piękna modelka wyjdzie za maż za bajecznie bogatego i przystojnego Romaina Zago , właściciela znanego klubu w Los Angeles, w którym najchętniej bawi się Joanna i jej przyjaciółki (w tym Doda). Jeśli faktycznie tak się stanie, na pewno będzie to impreza pełna glamouru , wydana z wielką pompą. Bo wszystko, co robi Joanna, przyciąga uwagę i dziennikarzy, i paparazzi, i po prostu zwykłych ludzi, których Krupa urzekła naturalnością i dobrym sercem (modelka wspiera fundację PETA i walczy o polepszenie warunków zwierząt w polskich schroniskach).

Niedawno Joanna Krupa wystąpiła w sesji dla "Ocean Drive" . Zdjęcia na tle szafirowego oceanu są spokojne, stonowane, a zarazem seksowne. Stylizująca modelkę do sesji Amanda Weiner nie przesadziła z makijażem, a tylko nadała twarzy Joanny lekkiej poświaty. Puder brązujący sprawił zaś, że cera wydaje się ładnie muśnięta słońcem. Stylistka zadbała też o to, by na zdjęciach Krupa pozowała w strojach najlepszych marek. I tak Joanna ma na sobie kreacje od Donny Karan , Gucci , Etro , Versace , Emilio Pucci , a także body od Bottega Veneta , naszyjnik od Lanvin czy sandały od Reed Krakoff :

OceanDrive.com

Wszystkie zdjęcia z sesji znajdziecie w naszej GALERII . Jak podoba wam się Joanna Krupa w takim wydaniu? Piszcie w komentarzach!

Z okazji urodzin życzymy modelce wszystkiego, co najlepsze!

Więcej o: