Beyonce niekwestionowaną królową okładek - na której wyszła najlepiej?

Dwie okładki "Vogue", kilka "Glamour" i jeszcze więcej "Cosmopolitan" - Beyonce rządzi!

Dlaczego jest o niej aż tak głośno? No cóż, zastanówmy się. Jej ostatnia płyta sprzedała się w rekordowej ilości, jej córeczka jest jednym z najczęściej fotografowanych i najbardziej rozpieszczanych dzieci na świecie, jej mąż Jay-Z właśnie znalazł się na liście najbardziej wpływowych osób magazynu "Time" , a ona sama rozpoczęła spektakularną światową trasę koncertową, wystąpiła w najnowszej kampanii Pepsi i... jak zwykle zachwyca!

BeyonceBeyonce Kolaż Lula.pl Kolaż Lula.pl

To, że Beyonce jest obecnie absolutnie najgorętszą gwiazdą, potwierdza też liczba okładek, na których od początku roku wystąpiła. Mamy tu co najmniej kilka edycji "Glamour" , jeszcze więcej miesięcznika "Cosmopolitan" i przede wszystkim aż dwa wydania prestiżowego "Vogue" - amerykańskie i brytyjskie.

Dopiero co pojawiła się też informacja, że seksowna Bey pojawi się na okładce najnowszego numeru "V Magazine" . Pierwsze, nieautoryzowane zdjęcie z sesji od kilku dni krąży w sieci:

V Magazine

My do najbardziej udanych (jak dotąd) okładek z Beyonce w roli głównej zaliczamy na pewno minimalistyczną i subtelną z magazynu "Gentlewoman" (sama sesja jest równie udana !) oraz pełną elegancji z "Vogue US" . Zgadzacie się z nami, czy może macie inną faworytkę wśród wielu okładek? Znajdziecie je wszystkie w naszej GALERII .

Poniżej wideo z backstage'u sesji Beyonce dla "Vogue US":

 

Zobacz wszystkie okładki z gwiazdą tutaj

Więcej o: