Emma Watson jako elegancka dama w stylu retro dla "W Magazine": "To cud, że jako dziecko miałam jakichkolwiek przyjaciół!"

Emma Watson gdyby tylko mogła, wciąż nosiłaby sportowy stanik i zachowywała jak nastolatka. Ale niestety - Hollywood i czerwony dywan zobowiązują!

Kreacje takich marek, jak Chanel , Louis Vuitton czy Edrem . Do tego seksowne skórzane rękawiczki od Marca Jacobsa , oldskulowe pończochy i wizaż w stylu retro . I oto jest - Emma Watson ucharakteryzowana na zmysłową damę, a trochę na femme fatal e. Właśnie w takim wydaniu młoda aktorka pojawia się na kartach najnowszego "W Magazine" :

W Magazine

Niedawno Emma gościła na Festiwalu Filmowym w Cannes , gdzie premierę miał najnowszy film z jej udziałem - "The bling ring" w reżyserii Sofii Coppoli . To produkcja o młodocianych przestępcach, którzy zasłynęli z tego, że obrabowywali posiadłości gwiazd.

Sama Watson mając "naście" lat była o wiele bardziej rozsądna. W wywiadzie udzielonym "W Magazine" przyznaje, że była (za) bardzo poważną dziewczyną, która z pogardą spoglądała na pierwsze zauroczenia koleżanek i kolegów.

Zwykle przyglądałam się temu wszystkiemu z dezaprobatą, mówiąc: "To jest głupie. Przecież oni są na to zbyt młodzi. Przecież on jej nie kocha, więc nic z tego nie będzie. To zwykła strata czasu!" Teraz zastanawiam się, jak to w ogóle możliwe, że w wieku 13-stu lat miałam jakichkolwiek przyjaciół! - wyznaje Emma.

23-letnia aktorka przyznaje też, ze świat dorosłych nigdy specjalnie jej nie pociągał. Podobnie jak "bycie kobietą". Nie spieszyła się więc specjalnie do "prawdziwego życia".

Miałam to szczęście, że choć byłam dziecięcą aktorką, mój pierwszy pocałunek nie odbył się na planie filmowym. Mniej szczęścia miała Elizabeth Taylor, która zawsze mnie fascynowała. Bardzo jej współczułam, że to pierwsze, jakże ważne doświadczenie odbyło się w jej przypadku publicznie. Nigdy nie chciałam zbyt szybko dorosnąć. Pragnęłam nosić sportowy stanik aż do 22 roku życia! Bo, szczerze mówiąc, cała ta kobiecość i seksapil specjalnie mnie nie ekscytują. Nie dążę do bycia postrzeganą jako seksbomba.

Zdjęcia z wyrafinowanej sesji Emmy Watson znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: