Rita Ora w dwóch różnych sesjach zdjęciowych dla "Interview" i "Be Magazine". W której wypadła lepiej? [SONDAŻ]

W "Interview" gwiazda jest drapieżna, seksowna i rockowa, a w "Be Magazine" pozuje wyłącznie w projektach Chanel.

Jaką Ritę Orę wolicie? Seksowną, pełną niebezpiecznego magnetyzmu, drapieżną, rock'n'rollowa i ostrą? Czy może stylową, ale wciąż przypominającą dziewczynę z sąsiedztwa? Być może dwie sesje zdjęciowe , w jakich artystka ostatnio wzięła udział, pomogą wam podjąć decyzję.

Rita OraRita Ora Kolaz Lula.pl Kolaz Lula.pl

W wywiadzie dla "Interview" Ora wyznaje, że jej mama nienawidzi, gdy Rita odsłania zbyt wiele ciała. Nie cierpi zwłaszcza, gdy córka nadmiernie eksponuje piersi. "Musze przykładać większą wagę do noszenia staników " - śmieje się gwiazda.

Interview

Podczas gdy na zdjęciach autorstwa Damona Bakera Rita pozostaje wyzywająca, wierna czerni i mocnemu makijażowi (widać inspirację dawnym stylem Madonny ) oraz projektom Dolce & Gabbana , Dondup i Versace , w "Be Magazine" gwiazda prezentuje się z zupełnie innej, bardziej łagodnej strony:

Be Magazine

Ma na sobie wyłącznie zestawy z metką Chanel , a w przygotowanych na potrzeby sesji stylizacjach umiejętnie żongluje tym, co kobiece i eleganckie, z tym, co rock'n'rollowe. W wywiadzie, jakiego udzieliła "Be Magazine" , Rita wyznaje, kto jest jej stylową inspiracją:

Mój styl to mix wpływów Run DMC, Rity Hayworth oraz Gwen Stefani, która szczególnie inspirowała mnie, gdy byłam nastolatką. Ten platynowy blond a la Marilyn Monroe i zawsze czerwona szminka na ustach - to cała Gwen! Przyznaję też, ze duży wpływ na moją garderobę ma ulica.

Gwiazda dodaje:

Nigdy nie zobaczycie mnie z ciemnymi włosami! W blondzie czuję się seksowna, nabieram energii! Bycie blondynką nie jest dla mnie łatwe, bo jestem naturalną brunetką. Ale cóż zrobić - farbuje włosy od 14. roku życia i dobrze mi z tym!

Wszystkie zdjęcia z obydwu sesji znajdziecie w naszej GALERII . W którym wydaniu Rita Ora prezentuje się korzystniej? Zagłosujcie!

Bardziej podoba mi się sesja w
Więcej o: