Gwiazda Bollywood, Sonam Kapoor, w pełnej przepychu sesji dla "Vogue India". Jak oceniacie zdjęcia - są w dobrym guście?

Piękna córka bogatego ojca w obiektywie Marcina Tyszki w spektakularnej sesji dla "Vogue".

Kim jest Sonam Kapoor ? Otóż córką bardzo bogatych rodziców (jej ojcem jest aktor Anil Kapoor ), pochodz z jednej z najlepiej sytuowanych rodzi we współczesnych Indiach, a także jest ambitną osobą, jaka kiedyś zapragnęła być gwiazdą. Oczywiście dobre pochodzenie ułatwiło jej wejście do wyższych sfer, a dobre kontakty pozwoliły jej dostać się do rodzimego show-biznesu. Jednak - nie oszukujmy się - bez talentu i idealnej prezencji na pewno nie udałoby jej się utrzymać na topie aż tak długo, a takie magazyny, jak "Vogue" nie dedykowałyby jej swoich okładek:

Sonam KapoorSonam Kapoor Vogue India Vogue India

Dziś Sonam jest aktorką, salonową bywalczynią i modelką, a także jedną z międzynarodowych twarzy koncernu L'Oreal . Z tego powodu co roku wraz z innymi ambasadorkami marki zachwyca na Festiwalu w Cannes , ubrana w przepiękne suknie takich domów mody, jak na przykład Dolce & Gabbana :

Sonam KapoorSonam Kapoor AP AP

Sonam jest gwiazdą czerwcowego wydania "Vogue India" . Zdjęcia do sesji robił Marcin Tyszka . Wcześniej w tym samym magazynie ukazały się zdjęcia finalistek polskiej edycji "Top Model. Zostań Modelką" , również wykonane przez Tyszkę.

Na zdjęciach panuje przepych, a atmosfera jest pełna czerwonodywanowego glamouru . Sonam "odbiera" w sesji statuetki dla najbardziej stylowej gwiazdy (nic dziwnego - uchodzi za najlepiej ubraną Hinduskę). Aktorka pozuje w imponujących, szalenie efektownych kreacjach. Na dwóch okładkach ma na sobie jedwabne body marki Viktor & Rolf oraz wspaniałą suknię od Alexandra McQueena i efektowne kolczyki Dolce&Gabbana . Na kolejnych ujęciach oglądamy ją w kreacjach od Bottega Veneta , Versace , Christiana Diora czy J. Mendel :

Sonam KapoorSonam Kapoor Marcin Tyszka/VOGUE Marcin Tyszka/VOGUE

"Vogue" nazywa Sonam Kapoor "liderką awangardowych fashionistek" i umieszcza ją na samym szczycie listy najlepiej ubranych indyjskich gwiazd. Patrząc na jej stylizacje z sesji - naprawdę nie ma się czemu dziwić! Kapoor wygląda absolutnie genialnie, choć mamy wrażenie, ze styliści jednak trochę przesadzili - nie sądzicie?

Wszystkie zdjęcia w naszej GALERII

Więcej o: