21 sukienek koktajlowych wybranych przez Joannę Krupę!

Joanna Krupa na jeden dzień przejęła stery w Luli i specjalnie dla was wybrała najpiękniejsze sukienki koktajlowe, zgodne z weselnym dress-codem panującym w Miami.

Sukienka koktajlowa to absolutny must-have w kobiecej szafie. Doskonale sprawdza się podczas przyjęć w ogrodzie, spotkań rodzinnych i organizowanych latem masowo wesel.

- W Miami panuje inny styl niż w Los Angeles. Na wesela kobiety wybierają najczęściej krótkie, opinające ciało sukienki w jaskrawych kolorach. Stawiają na kobiece fasony i bardzo lubią pokazywać swoje ciało, bo ciężko na nie pracują podczas ćwiczeń na siłowni. - tak Joasia Krupa komentuje styl Miami.

- Wybór sukienki zależy w dużej mierze od tego, gdzie odbywa się impreza. Jeśli na świeżym powietrzu, na przykład na plaży wówczas ubieram krótkie i zwiewne sukienki. Zupełnie inne są kreacje, które wybieram na wesela odbywające się pod dachem, na przykład w hotelu: wtedy decyduję się na długą, elegancką suknię w stylu glamour. - zdradza Asia.

A na jakie sukienki zdecydowały się kobiety na ślubie Joanny Krupy? - Wszyscy byli ubrani bardzo elegancko. Tak naprawdę każda kreacja była piękna, moi goście naprawdę pokazali klasę. W większości były to długie sukienki, choć moja mama zdecydowała się na nieco krótszą. Miała do niej idealnie dobrany kapelusz i wyglądała jak księżna z rodziny królewskiej! - opowiada Joanna.

Asia sama wybierała każdą spośród 21 zaprezentowanych przez nas sukienek. Co zdecydowanie nie przypada jej do gustu? Zbyt proste sukienki, oszczędne jednocześnie w formie i kolorze oraz tandetnie wyglądająca koronka. Wybierając kreacje wzięła pod uwagę kobiety w różnym wieku i o różnych figurach. Zajrzyj do naszej GALERII i dowiedz się, jakie sukienki na letnie wesela wybrała Joasia!

Więcej o: