Najnowsza kampania Alexandra McQueena - szokuje, czy intryguje?

Oceńmy!

Sarah Burton + David Sims duetem doskonałym? Wszystko na to wskazuje, bo fotograf z dyrektor kreatywną angielskiej marki, współpracują nie od dziś i za każdym razem efekt jest spektakularny!

Pamiętacie ostatnią kampanię na wiosna-lato 2013 , gdzie motywem przewodnim były pszczoły i plastry miodu? Modelki na głowach miały coś na wzór ochronnych siatek, a po ich twarzach spływał słodki miód. Wówczas piękne zdjęcia szokowały.

fot.David Simsfot.David Sims fot.David Sims fot.David Sims

Niemałe zamieszanie wzbudziła najnowsza, jesienno-zimowa kampania. Tym razem Sarah Burton szukała inspiracji gdzie indziej, mianowicie zaintrygowała ją epoka Tudorów i Anglia z XVI wieku. Wersja dyrektor kreatywnej marki Alexander McQueen jest o wiele bardziej mroczna, wręcz niepokojąca.

W roli królowej wystąpiła śliczna Edie Campbell. Modelka prezentuje iście teatralne suknie . Są to wielowarstwowe, konstrukcyjne kreacje na wielkich kołach. Plisy, hafty , mnóstwo bogatych zdobień , w których odnajdujemy motywy religijne . Wszystko zostało wykonane z najwyższej jakości jedwabiu. Doprawdy, kolekcja robi piorunujące wrażenie.

Autorem pięknych i intrygujących czarno-białych zdjęć jest oczywiście David Sims.

Więcej zdjęć znajdziesz w naszej GALERII.

fot.David Simsfot.David Sims fot.David Sims fot.David Sims

Więcej o: