Baby shower u Fergie - niebieski tort, stylowi goście i drag queen tańcząca na stole [ZDJĘCIA]

Fergie długo zwlekała z potwierdzeniem doniesień o jej ciąży. Oficjalnie przyznała, że spodziewa się dziecka dopiero będąc w szóstym miesiącu, ale teraz chętnie pokazuje brzuszek i świętuje, mające niedługo nastąpić, narodziny swojego synka. Impreza odbyła się w hotelu SLS w Beverly Hills, dlatego nie mogło na niej oczywiście zabraknąć gwiazd!

Przyszły tata, Josh Duhamel, już nie może doczekać się rozwiązania. To on, chętniej niż Fergie, dzieli się ze światem szczegółami dotyczącymi dziecka i dużo mówi o planach dotyczących jego wychowania. - Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mama z dzieckiem zostają w domu, a ja nie mogę być przy nich, bo pracuję. Na szczęście możemy dostosować się do siebie. Kiedy ja będę pracował, żona i syn będą przy mnie. Kiedy to ona będzie zajęta - pojadę z nimi - mówił dumny tata w rozmowie z magazynem "People".

Zaproszenie na baby showerZaproszenie na baby shower Instagram

Zaproszenie na baby shower /Instagram

Jak wyglądała sama impreza? Zaczęło się od krótkiej przemowy Fergie, która powitała gości na pierwszej imprezie jej (nienarodzonego jeszcze) syna. Po jej słowach rozbrzmiała piosenka "Let's Hear It For The Boy", odśpiewana przez drag queen Courtney Act.

Występ drag queen Courtney ActWystęp drag queen Courtney Act Występ drag queen Courtney Act / Instagram Występ drag queen Courtney Act / Instagram

Wśród prezentów dla dziecka pojawiły się maleńkie, ale bardzo modne ubranka, bo wśród zaproszonych osób znaleźli się m.in. bliźniacy Dean i Dan Caten, tworzący duet projektantów Dsquared2.

Kelly Osbourne z duetem Dsquared2 / InstagramKelly Osbourne z duetem Dsquared2 / Instagram Kelly Osbourne z duetem Dsquared2 / Instagram Kelly Osbourne z duetem Dsquared2 / Instagram

Podczas zabawy goście sączyli drinki o nazwach nawiązujących do klimatu imprezy, na przykład "The Hot Mamma" z likierem Cuca Fresca i wódką Tallarico. Nie zabrakło także wina Ferguson Crest, produkowanego przez rodzinę Fergie. Do drinków dodawano czarno-białe słomki w kropki lub w paski, a zamiast palemek w szklankach pojawiły się papierowe nutki.

Dress code i klimat imprezy został określony w zaproszeniach jako niebiesko-biało-czarny. W takich właśnie kolorach był także czteropiętrowy tort, stworzony przez Dylana Laurena. Balony i cukierki rozdawane dzieciom także miały barwę błękitu, bieli i czerni.

Tort dla synka FergieTort dla synka Fergie Tort dla synka Fergie / Instagram Tort dla synka Fergie / East News

Sama Fergie także wystąpiła w podobnych kolorach. Jej krótka, obcisła sukienka to dzieło Petera Pilotto. Projektant słynie z zamiłowania do printów, a kreacja doskonale podkreśliła brzuszek piosenkarki. Gwiazda dobrała do niej małą torebkę z zabawnym napisem "Say my name".

Fergie z 'dymkiem' od swojego synkaFergie z "dymkiem" od swojego synka Fergie z Fergie w sukience od Petera Pilotto / East News

Nie mogło też zabraknąć świetnie wyglądających przyjaciółek Fergie - Julianne Hough w białych szpilkach Saint Laurent i sukience tego samego koloru w kształcie litery A  oraz Kelly Osbourne w klasycznej małej czarnej, do której dopasowała matową pomadkę w soczystym, różowym odcieniu.

Julianne Hough i Kelly Osbourne / East NewsJulianne Hough i Kelly Osbourne / East News Julianne Hough i Kelly Osbourne / East News Julianne Hough i Kelly Osbourne / East News

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: