Baśniowa sesja Tima Walkera dla "Love Magazine". W roli głównej Karen Elson, Edie Campbell oraz LEW!

My jesteśmy pod wrażeniem, a wy?

Brytyjski magazyn obchodzi swoje piąte urodziny ! Zatem redaktor naczelna, Katie Grand hucznie świętuje! I to nie z byle kim!

Najpierw zauroczyły nas okładki pisma, na których widnieją top modelki w wielkich mysich uszach. Dziewczyny prezentowały się doprawdy przesłodko. Musimy przyznać, że motyw bajkowej postaci Disney'a , mianowicie Myszki Minnie był wyjątkowo trafiony!

Dziś zachwycił nas obszerny edytorial, który możemy znaleźć w specjalnym, urodzinowym wydaniu.

Katie Grand zaprosiła do współpracy Tima Walkera, czyli "Piotrusia Pana fotografii" . Przydomek wziął się stąd, że wszystkie jego prace są po prostu baśniowe, surrealistyczne, niekiedy przywodzą nam na myśl, fantazyjne filmy Tima Burtona .

Walker urzeczywistnia swoje pełne magii wizje, dzięki bogatej scenografii , którą uzyskuje za pomocą rekwizytów, a nie komputerowych programów graficznych. Często też, na plan zdjęciowy zaprasza prawdziwe zwierzęta.

Tym razem fotograf mody wykreował tajemniczy, romantyczny, nieco mroczny obraz, wewnątrz wiekowego pałacyku. W bajkowym spektaklu główne role odgrywają baletnice, czyli Karen Elson i Edie Campbell, które wystylizowane przez samą naczelną pisma, a także stylistkę Sandy Powell , w kreacjach Dolce & Gabbana Alta Moda są zupełnie do siebie niepodobne.

Modelkom towarzyszy najprawdziwszy LEW! Niektóre ujęcia są przerażające. Nie sądzicie?

Więcej zdjęć w GALERII.

fot.Tim Walkerfot.Tim Walker fot.Tim Walker fot.Tim Walker

Więcej o: