Avril Lavigne we włoskim "Glamour" odsłania swoją kobiecą stronę i opowiada o gotowaniu, mężu oraz ulubionych projektantach

Już we wrześniu ukazuje się nowy album Avril, a ona wciąż nie zwalnia tempa. Jak teraz wygląda jej życie?

Avril Lavigne ewidentnie ma słabość do muzyków. Jej pierwszym mężem był Derek Whibley z zespołu Sum41, a niedawno piosenkarka poślubiła lidera grupy Nickelback - Chada Kroegera .

"Nasza znajomość zaczęła się od współpracy w studiu. Wówczas spędzaliśmy tam dużo czasu tylko we dwoje, dobrze się bawiąc i żartując. Z czasem to przerodziło się w coś więcej. Teraz jestem przeszczęśliwa, wreszcie czuję, że moje życie jest kompletne. W głębi duszy jestem romantyczką. Uwielbiam, kiedy Chad przysyła mi róże, gdy jestem gdzieś daleko i robi romantyczne niespodzianki." - opowiada Avril.

Na sesji do sierpniowego numeru włoskiego magazynu "Glamour" Avril wystąpiła w gotyckich, tiulowych kreacjach od największych projektantów: Vivienne Westwood, Alberty Ferretti i Armaniego . Od kiedy porzuciła punk jest wierna glam rockowi.

"Zawsze lubiłam się wyróżniać z tłumu i tak mam do dziś. Kiedyś jednak moim znakiem rozpoznawczym były glany i trampki. Obecnie uwielbiam gotyckie kreacje i czerń, z której nigdy nie rezygnuję. Kiedy pojawiam się na czerwonym dywanie w mojej stylizacji znajdują się jakieś elementy punkowe, ale tylko w interpretacji takich projektantów jak Celine czy Chanel . Uwielbiam także kreacje Helmuta Langa " - zdradza piosenkarka.

fot.Mark Liddell

Ślub i wesele Avril także były utrzymane w klimacie gotyckim. Uroczystość odbyła się na zamku La Napoule we Francji, a panna młoda zamiast białej sukni ślubnej miała czarną, tiulową kreację od Monique Lhuillier i szła do ołtarza niosąc bukiet czarnych róż.

"Nie wiedziałam, jaką chcę suknię. Po prostu przymierzyłam jedną jedyną, która wpadła mi w oko i zapytałam, czy można przerobić ją na czarną" - zdradza.

Avril przyznała w wywiadzie, że bardzo dorosła na przestrzeni lat. Wyznaje, że najważniejsze, czego się nauczyła przez ten czas, to jak kontrolować swoją karierę. Sama pisze muzykę, planuje trasy koncertowe, czuwa nad niedawno założoną fundacją i projektuje ubrania dla swojej marki Abbey Dawn . A co robi w wolnym czasie? Uwielbia malować i gotować. A kiedy chce się poczuć seksowna, przygotowuje romantyczną kolację dla Chada i wskakuje w jedną z sukienek od Dolce&Gabbana lub Chanel.

Co sądzicie o nowej twarzy Avril? W GALERII znajdziesz wszystkie zdjęcia z sesji.

Więcej o: