Freja Beha Erichsen twarzą Reserved. Zaglądamy na backstage sesji!

Polska marka nie przestaje nas pozytywnie zaskakiwać.

Przez ostatnie dwa lata spółka LPP do swych kampanii zatrudnia modelki światowej klasy.

Do tej pory twarzami marki były Sasha Pivovarova, Anna Vyalitsyna, Karmen Pedaru, Julia Stegner czy polskie gwiazdy modelingu: Magdalena Frąckowiak i Ania Jagodzińska. Ostatnią gwiazdą wiosenno-letniej kampanii była Cara Delevingne.

Już w maju zelektryzowała nas wiadomość, że następczynią Cary będzie Freja Beha Erichsen .

Dlaczego Reserved postanowił zastąpić zadziorną Carę charyzmatyczną i nonszalancką Dunką ? Jak powiedziała Agnieszka Łabuszewska - marketing manager marki Reserved:

Zdecydowaliśmy się na Freję , ponieważ jest ikoną stylu, z którą mogą utożsamiać się nasze klientki. Inspiruje nas nie tylko jej uroda, ale i styl bycia. Jej niezwykły charakter i niesamowity wygląd świetnie korespondują z naszą kolekcją.

Choć na kampanię, która powstawała na początku czerwca na dzikich i pięknych obrzeżach Edyburga , przyjdzie nam nieco poczekać, to już dziś prezentujemy wam zdjęcia z backstage'u !

Czego możemy spodziewać się po jesienno-zimowej linii sygnowanej przez Erichsen? Kolekcja będzie podzielona na trzy segmenty -Wild Life, Grunge i Pemium Solider - Office i utrzymana w klimacie niepokornych lat 90 ., czyli w stylu, do którego modelka ma ogromną słabość.

Za stylizacje odpowiedzialna była pochodząca ze Szwecji Karin Smeds . Obok stałej ekipy realizacyjnej, Reserved zaprosiło do współpracy blogerkę Alicepoint!

Więcej zdjęć w GALERII.

LOKACACJA : SZKOCJA

MODELKA: FREJA BEHA ERICHSEN

MODEL: SAM WEBB

FOTOGRAF : MATEUSZ STANKIEWICZ

REŻYSER: MATEUSZ STANKIEWICZ

OPERATOR: MACIEJ RYTER

ZDJĘCIA I VIDEO BACKSTAGE: BART POGODA

STYLISTKA: KARIN SMEDS

MAKE-UP: WILSON

FRYZURY: ŁUKASZ PYCIOR

PRODUKCJA: WARSAW CREATIVES

Więcej o: