New York Fashion Week: Co modelki robiły między pokazami? [DUŻO ZDJĘĆ]

Podglądamy ich prywatne profile na Instagramie.

New York Fashion Week dobiega końca. Przez ostatni tydzień śledziłyśmy, co działo się na nowojorskich wybiegach, ale nie tylko. Oprócz pokazów interesował nas też tzw. backstage . Co modelki robiły między, a także po pokazach? Jak wypoczywały po ciężkim dniu pracy? Odpowiedzi znalazłyśmy, przeglądając ich prywatne profile na Instagramie.

W tym roku Magdalena Frąckowiak pojawiła się na NYFW jako gość. Między pokazami spędzała czas z przyjaciółkami, na przykład z koleżanką z Victoria's Secret - Candice Swanepoel.

Arizona Muse postawiła na czynny wypoczynek i odwiedziła kilka nowojorskich galerii sztuki. Joan Smalls , plasującą się na pierwszej pozycji w rankingu Top 50 Models według opiniotwórczego portalu models.com , mogłyśmy zobaczyć na kilku pokazach. Wieczorami modelka imprezowała. Sądząc po zdjęciu, które pochodzi z after party u Alexandra Wanga , zabawa była bardzo udana.

Równie zapracowana Liu Wen między pokazami postanowiła uzupełnić garderobę na jesień i wybrała się na zakupy. Zrobiła też kilka zdjęć fotoreporterom, którzy akurat uwieczniali jej codzienny outfit . Najwyraźniej w tym tygodniu modelce dopisywał humor.

Jourdan Dunn natomiast pochwaliła się zdjęciem ze swoją idolką Naomi Campbell , a urocza Karlie Kloss pokazała, jak wyglądają próby do pokazów oraz ich backstage.

Teraz czekamy na zdjęcia z London Fashion Week, który rozpoczyna się już jutro!

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

Więcej o: