Anja Rubik na Milan Fashion Week - co dokładnie tam robiła?

Modelka jest gwiazdą mediolańskiego tygodnia mody.

Anja Rubik , ikona w świecie modelingu, obecnie skupia się przede wszystkim na pracy nad swoim magazynem "25" . Oprócz tego wciąż robi wiele edytoriali i występuje w kampaniach reklamowych najbardziej uznanych domów mody.

Niestety, od jakiegoś czasu Polka nie chodzi już raczej w pokazach. Przez to nieustannie musi dementować plotki, jakoby zrezygnowała z pracy w modelingu. Anja nie odmawia jedynie zaprzyjaźnionym projektantom i domom mody, takim jak Anthony Vaccarello, Balmain , czy prestiżowej marce Gucci (modelka jest gwiazdą jesiennej kampanii).

Jej wczorajszy udział w pokazie włoskiego domu mody, podczas Milan Fashion Week , był więc nie lada wydarzeniem. Na wybiegu Anja zaprezentowała trzy stylizacje. Nam szczególnie spodobało się czarne garniturowe kimono. I choć Polka nie otworzyła ani nie zamknęła pokazu, to i tak była największą gwiazdą wieczoru.

GucciGucci Gucci Gucci

Rubik chwilę przed pokazem na swoim Instagramie opublikowała również zdjęcia z backstage'u z Joan Smalls oraz ze stylistą fryzur Luigi Murenuz .

instagram/anja_rubikinstagram/anja_rubik instagram/anja_rubik instagram/anja_rubik

Nadmieńmy, że oprócz Anji Rubik na wybiegu u Gucci zobaczyłyśmy też inne polskie długonogie piękności, mianowicie Zuzę Bijoch i Kasię Struss . Obie prezentowały się zjawiskowo. Nie sądzicie?

Więcej zdjęć w naszej GALERII.

GucciGucci Gucci Gucci

Więcej o: