Pokaz Gosi Baczyńskiej na Paris Fashion Week zakończony owacjami. Dowiedz się, kto się pojawił, kto szczególnie zachwycił się kolekcją oraz jak prezentowały się modelki na wybiegu [ZDJĘCIA]

Lula.pl gościła na paryskim pokazie Gosi Baczyńskiej. W pierwszym rzędzie zasiadły m.in. Magdalena Frąckowiak, Joanna Przetakiewicz i Magdalena Boczarska.

Pokaz Gosi Baczyńskiej zamknął Paris Fashion Week . Prezentacja kolekcji I Feel Love , jaką mogliśmy zobaczyć już pod koniec czerwca w Warszawie, odbyła się w środę wieczorem w Palais de Tokyo , prestiżowym miejscu, w którym swoje pokazy zorganizowały też takie marki, jak Paul & Joe, Agnes B. czy Veronique Leroy. Jak pisałyśmy już wcześniej, pokaz Baczyńskiej nie był wydarzeniem towarzyszącym paryskiemu tygodniowi mody, ale odbył się w ramach oficjalnego harmonogramu umieszczonego na stronie modeaparis.com .

Oryginalną, pełną motywów a la diso z lat 70. , ale podanych w nowoczesnej, niemal futurystycznej formie linię projektantka wzbogaciła o kilka sylwetek. Nad paryskim wybiegiem tak jak w Warszawie zawisły srebrne kule, przywołujące klimat "Saturday Night Fever":

Pokaz Gosi Baczyńskiej na Paris Fashion WeekPokaz Gosi Baczyńskiej na Paris Fashion Week Lula.pl via Nokia Lumia 920 Lula.pl via Nokia Lumia 920

Oprawa pokazu była jednak bardziej surowa, minimalistyczna niż podczas premiery kolekcji w Warszawie. W pierwszym rzędzie w Palais de Tokyo zasiedli m.in. Magdalena Boczarska, czyli muza Baczyńskiej, a także Joanna Przetakiewicz, Marzena Wilkanowicz-Devoud, Marcin Tyszka i supermodelka Magdalena Frąckowiak . Rozglądano się za którąś ze sławnych naczelnych "Vogue'a", ale niestety próżno było ich szukać. Pojawiła się za to Janice Dickinson , pierwsza top modelka USA, która zrobiła karierę na przełomie lat 70' i 80', a dziś ma prawie 60 lat. Dickinson za kulisami zachwycała się zwłaszcza "małą czarną" z kolekcji Baczyńskiej, którą zresztą od razu przymierzyła. "Ta sukienka jest genialna, bo nawet zbliżająca się do 60-tki kobieta wygląda w niej rewelacyjnie! Dziękuję ci! " - zwróciła się do bezpośrednio do projektantki.

Zobaczcie, jak ciepło przyjęta w Polsce kolekcja Baczyńskiej prezentowała się na wybiegu w Paryżu - GALERIA

Więcej o: