Patrycja Gardygajło po raz drugi w "Vogue Gioiello"! Czy w roli wyrafinowanej damy wypada przekonująco?

Kolejny sukces podopiecznej agencji D'Vision. Modelka pnie się coraz wyżej po szczeblach kariery!

Patrycja Gardygajło jest niekwestionowaną gwiazdą ostatnich tygodni mody (dostrzegłyśmy ją na wybiegu między innymi u Caroliny Herrery, Rodarte, Herve Leger, Helmuta Langa, Giorgio Armani, Mary Katrantzou i Johna Galliano ). Oprócz tego modelka wystąpiła w jesienno-zimowych kampaniach Oscara de la Renty i Patrizii Pepe . Na swoim koncie ma także duży komercyjny projekt dla hiszpańskiego giganta z grupy Inditex - marki Zara.

Ostatnio Patrycja wzięła udział w sesji do najnowszego wydania "Vogue Gioiello ". W dodatku do japońskiej "biblii mody" Polka w niezwykle eleganckiej stylizacji prezentuje luksusową biżuterię CHANEL . Motywem przewodnim bogato zdobionych, połyskujących dodatków jest kwiat kamelii . Pojawia się on jako główny akcent na pierścieniach, koliach i kolczykach.

Jednak naszą uwagę i tak najbardziej przykuwa oryginalna, nieco egzotyczna uroda Patrycji . Za obiektywem aparatu stanął natomiast Rene Habermacher.

fot.Rene Habermacherfot.Rene Habermacher fot.Rene Habermacher fot.Rene Habermacher

Przypomnijmy, że Gardygajło pozuje do "Vogue Gioiello " już po raz drugi. Ostatnio zachęcała do kupna drogiej biżuterii w grudniu zeszłego roku.

Jak uważacie, czy młoda modelka wypada przekonująco? [GALERIA]

fot.Rene Habermacherfot.Rene Habermacher fot.Rene Habermacher fot.Rene Habermacher

Więcej o: