Marion Cotillard i Jennifer Lawrence w nowych kampaniach Diora. Która wypadła lepiej? [SONDAŻ]

Zobaczcie najnowsze sesje promujące markę Christian Dior!

Francuska marka Christian Dior kontynuuje współpracę z dwiema nagrodzonymi Oscarem aktorkami - Marion Cotillard i Jennifer Lawrence .

Po tym, jak poprzednia kampania linii Lady Dior z udziałem Lawrence została raczej chłodno przyjęta ze względu na sztuczność bijącą z twarzy Jennifer, tym razem marka postawiła na pełną naturalność swojej gwiazdy. Aktorka pozuje w niemal niewidocznym makijażu, z zaczesanymi do tyłu i związanymi luźno włosami i rzeczywiście bardziej przypomina siebie niż w poprzedniej kampanii:

Jennifer Lawrence, Miss Dior wiosna/lato 2013Jennifer Lawrence, Miss Dior wiosna/lato 2013 Dior/mat,prasowe Dior/mat.prasowe, Jennifer Lawrence w pierwszej kampanii Diora

Tymczasem sesja, w jakiej wystąpiła Cotillard , jest bardziej wyrafinowana, niemal artystyczna. Jak ktoś to ładnie określił, Marion wygląda w tej kampanii niczym piękne dzieło sztuki nowoczesnej. Trudno się z tym nie zgodzić.

Jak sądzicie, kto sprawdza się lepiej w roli ambasadorki marki Dior, Lawrence czy Cotillard ? Zagłosujcie w naszym SONDAŻU !

GALERIA

Wolę kampanię z
Więcej o: