Blogerka Jessica Mercedes Kirschner wystąpiła w show Kuby Wojewódzkiego. I świetnie dała sobie radę! Co powiedziała?

Jessica była opanowana, rzeczowo odpowiadała na pytania i wzięła w obronę świat polskich fashion blogerów.

Nie było kompromitacji, a wielu właśnie tego się spodziewało. W końcu nie od dziś słyszy się w mediach, że polscy blogerzy modowi nie grzeszą inteligencją, nie umieją sklecić poprawnego zdania i raczej tylko "wyglądają" niż robią cokolwiek więcej. My nigdy nie podzielałyśmy tej opinii, bo znamy przynajmniej dwie fashion blogerki , które naprawdę inspirują oraz wiedzą, co mówią, a wręcz imponują swoją wiedzą dotyczącą mody. To Macademian Girl i Jessica Mercedes Kirschner . Ta pierwsza gościła w naszym programie "Kobiecym Okiem" , a druga niedawno z nami współpracowała , a wczoraj zasiadła na słynnej kanapie w show Kuby Wojewódzkiego .

Zobacz wideo

Wcześniej w programie Wojewódzkiego gościła inna blogerka - Maffashion . Julia Kuczyńska cieszy się największą liczbą fanów wśród polskich blogerów, choć jej stylizacje bywają niekiedy mało udane. Dziewczyna jest jednak wyjątkowo ładna, więc nawet w najgorszym zestawie się obroni. Jej urodą zafascynowany był zresztą sam Wojewódzki, ale całą resztą był chyba rozczarowany. Podobnie jak widzowie, którzy obejrzeli odcinek z Maffashion. Blogerka była spięta, infantylnie chichotała, nie powiedziała nic interesującego i zgrywała w zasadzie celebrytkę, a nie ekspertkę od świata mody. Dokładnie odwrotnie było z Jessicą Mercedes (20).

Kuba Wojewódzki, Jessica Mercedes.Kuba Wojewódzki, Jessica Mercedes. TVN/ x-news TVN/ x-news

Jessica podeszła do wywiadu ze skromnością i pokorą. Starała się odpowiadać na pytania konkretnie, szczerze i ze spokojem, co sprawiło, że słuchało się jej z przyjemnością. Nie dała się zapędzić w kozi róg, zbijając kolejne docinki Wojewódzkiego i sięgając do mocnych i przekonujących argumentów. Przy tym nie wywyższała się, nie zgrywała gwiazdy, co na pewno zjednało jej nowych fanów. Jessica wykazała się też inteligencją i bystrością, bo w niektórych momentach niemal przegadała showmana. Przykład?

Uwielbiam ciebie i twój program, ale trochę się obawiałam. Obejrzałam każdy twój wywiad, jaki przeprowadziłeś z jakąś osobą ze świata mody. Większość z nich wyśmiałeś i skompromitowałeś. Pokazałeś, że moda to coś błahego i infantylnego. Więc przyszłam do ciebie z misją, by pokazać, że moda to jednak nie jest tylko to.

Połowa kretynów jak nie wie, co robić, to zostają stylistami. Zajmują się modą. Może ty należysz do wyjątków, ale ja mam takie przypuszczenie - zaatakował Jessicę dziennikarz. - Wiesz co, wydaje mi się, że twojej dziewczynie może teraz być bardzo przykro - odparowała z uśmiechem blogerka.

Jak wiadomo, Wojewódzki jest związany z modelką Renatą Kaczoruk . Chyba się nie spodziewał, że Jessica nawiąże w zabawny sposób do jego życia prywatnego, bo jego goście rzadko kiedy poruszają tę sferę. Ale Kirschner zrobiła to z wdziękiem i poczuciem humoru. Możemy więc z całkowitą pewnością powiedzieć, że Jessica dała sobie radę z showmenem. Brawo, Jess!

Polecamy również nasz wywiad z Tomaszem Jacykowem , m.in. o polskich blogerach:

Zobacz wideo
Więcej o: