Jak mieszka Erin Wasson? Zaglądamy do kalifornijskiej posiadłości supermodelki

Gwiazda pokazuje też zawartość swojej szafy!

Erin Wasson, jedna z najbogatszych modelek w branży (według portalu models.com w rankingu zajmuje 12 pozycję ), zaprosiła ekipę magazynu "The Coveteur " do jednego ze swoich domów. Amerykanka przez kilka miesięcy w roku (w sezonie wiosna-lato) mieszka w swoim apartamencie w nowojorskiej dzielnicy - Brooklyn . W październiku Wasson przeprowadza się do słonecznej Kalifornii . Erin , będąca zapaloną surferką, kupiła willę w dzielnicy Venice . Znajdujące się tam plaże są mekką dla plażowiczów i miłośników sportów wodnych.

W październikowym wydaniu magazynu modelka oprowadza fotoreportera po swojej okazałej posiadłości. Wasson sama zaprojektowała jego wnętrze, które jest teraz zgodne z jej osobowością. W jasnych i przestronnych pomieszczeniach znajdziemy meble i akcesoria (sporo elementów kowbojskich) przywiezione z różnych zakątków świata (Erin uwielbia podróżować). Skórzane kanapy i fotele, grube, futrzane dywany i dużo elementów z surowego drewna.

Gwiazda modelingu pokazuje również, co trzyma w swojej garderobie. Co tam znajdziemy? Kilkanaście par skórzanych i bardzo znoszonych kowbojek, sztybletów oraz sneakersów, luźne, zamszowe torebki na długim pasku, ogromną ilość etnicznej biżuterii i przede wszystkim kowbojskie kapelusze z dużym rondem.

Podoba wam się styl, w jakim Erin Wasson urządziła swoją willę? [ GALERIA]

fot.The Coveteur Magazinefot.The Coveteur Magazine fot.The Coveteur Magazine fot.The Coveteur Magazine

fot.The Coveteur Magazinefot.The Coveteur Magazine fot.The Coveteur Magazine fot.The Coveteur Magazine

Więcej o: