18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Małgosia Bela ZNOWU pozuje nago! Gorszące zdjęcia? [TYLKO 18+!]

Zobaczcie najnowszą, bardzo szokującą sesję modelki dla listopadowego ?Interview Magazine?.

O Polce mówi się ostatnio nie tylko w kontekście ślubu z założycielem i wydawcą magazynu "Numero "- Jeanem-Yves Le Furem , ale także o jej bardzo odważnych sesjach zdjęciowych. W przeciągu ostatnich tygodni już kilka razy mieliśmy okazję oglądać Małgosię Belę w pełnym negliżu, między innymi na łamach "Lui Magazine " (od niedawna pismo należy do męża Beli ). Polka przed obiektywem Mikaela Janssona modelka przybierała odważne pozy, ocierające się wręcz o pornografię.

fot.Mikael Janssonfot.Mikael Jansson fot.Mikael Jansson fot.Mikael Jansson

Ten sam fotograf rozebrał Belę również w edytorialu "The Exhibitionists ", załączonym do wrześniowego wydania "Interview Magazine ".

fot.Mikael Janssonfot.Mikael Jansson fot.Mikael Jansson fot.Mikael Jansson

Dwa miesiące później w listopadowym numerze pisma ponownie możemy zobaczyć nagie, pełne erotyzmu zdjęcia Małgosi . Tym razem autorem fotografii jest Steven Klein.

Zdjęcia zostały wykonane w najróżniejszych miejscach Nowego Jorku, między innymi na peronie metra, w rzeźni, w męskiej toalecie, gdzie modelka korzysta z pisuaru, w ciemnym lesie oraz w odpychającej scenerii miejskich podziemi. Na każdym ujęciu Polka jest nago, prezentując nawet najbardziej intymne miejsca swego ciała, lub też topless.

Naszym zdaniem kontrowersyjne zdjęcia niemal przekroczyły granicę dobrego smaku. Co o tym sądzicie? [GALERIA]

fot.Steven Kleinfot.Steven Klein fot.Steven Klein fot.Steven Klein

Więcej o: