Pokaz Victoria's Secret 2013 za nami. To było spektakularne show! Co działo się na backstage'u ? [DUŻO PRYWATNYCH ZDJĘĆ]

Modelki na bieżąco publikowały zdjęcia na Instagramie.

Wczoraj wieczorem w Nowym Jorku odbył się długo wyczekiwany pokaz Victoria's Secret (niestety transmisja telewizyjna jest przewidziana dopiero 10 grudnia). Na wybiegu nie zabrakło najsłynniejszych Aniołków bieliźniarskiej marki, między innymi Alessandry Ambrosio, Adriany Limy, Doutzen Kroes, Lily Aldridge czy Candice Swanepoel , która w tym roku miała zaszczyt zaprezentować "Fantasy Bra " z 52-karatowego złota, wysadzany rubinami i diamentami.

fot.instagram/victoriassecretfot.instagram/victoriassecret fot.instagram/victoriassecret fot.instagram/victoriassecret

instagram/vsinstagram/vs instagram/vs instagram/vs

Wśród Aniołków znalazły się również trzy piękne Polki. Magdalena Frąckowiak (modelka od roku stale współpracuje z VS, stąd jej udział w pokazie był dla nas oczywisty), Kasia Struss i Monika Jac Jagaciak , która niedawno podpisała z amerykańską firmą kontrakt. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, po wybiegu przeszła się również zeszłoroczna gwiazda show - Cara Delevingne oraz jej bliska koleżanka Jourdan Dunn . Wszystkie modelki prezentowały się bajecznie!

instagram/frackowiakmagdalenainstagram/frackowiakmagdalena instagram/frackowiakmagdalena instagram/frackowiakmagdalena

Tradycyjnie pokaz urozmaiciły muzyczne występy na żywo. W tym roku na scenie pojawiła się Taylor Swift, grupa Fall Out Boy, A Great Big World i Neon Jungle.

Dzięki temu, że modelki na bieżąco relacjonowały wydarzenia z wczorajszego wieczoru, wiemy, co działo się na backstage'u imprezy. Panowała tam rozluźniona atmosfera. Dziewczyny publikowały wspólne zdjęcia, tzw. "selfie", te z ostatnich przymiarek czy podczas robienia makijażu i fryzur.

Niespodziankę zrobiła wszystkim Karlie Kloss . Modelka, znana z zamiłowania do kulinarnych eksperymentów, przyniosła własnoręcznie upieczone owsiane ciastka!

Zajrzyjcie do naszej GALERII, gdzie znajdziecie bardzo dużo zdjęć z wczorajszej imprezy.

instagram/karlieklossinstagram/karliekloss instagram/karliekloss instagram/karliekloss

Więcej o: