Seksowna Kylie Minogue w sesji da niemieckiego "GQ". Uwierzycie, że gwiazda ma już 45 lat?! [ZDJĘCIA]

Kylie niczym seksowna diwa, gwiazda w stylu retro i słodka lolitka - które wydanie sławnej piosenkarki podoba wam się najbardziej?

Kylie Minogue jest gwiazdą grudniowego wydania niemieckiego "GQ" . Jak na specyfikę magazynu przystało, piosenkarka występuje w bardzo seksownych kreacjach, w tym w wyjątkowo efektownej czarnej sukni niczym dla gwiazdy rocka, a także w kreacjach rodem z garderoby retro diwy, w kuszącej bieliźnie oraz w niebotycznych szpilkach:

GQ/Ellen von Unwerth

Minogue pręży się, wygina i przybiera różne kuszące pozy na zdjęciach autorstwa Ellen von Unwerth . Panie już kiedyś współpracowały, a było to przy okazji wyjątkowej sesji dla marki Tous . Sesja nosiła tytuł "Pink Princess" i powstała w 2009 roku:

Kylie Minogue, TOUSKylie Minogue, TOUS TOUS TOUS

Tymczasem najnowszy edytorial, jaki powstał dla "GQ" , nazywa się "Mad About Kylie" . I rzeczywiście, patrząc na seksowną artystkę, męscy czytelnicy miesięcznika mogą oszaleć. Przypomnijmy, że Kylie ma już 45 lat, a jej pierwszy hit "The Loco-Motion" wyszedł w... 1987 roku! Choć od tamtego czasu kariera gwiazdy kilkakrotnie stanęła w miejscu, to jednak Kylie jest z nami już od 26 lat. I wciąż wygląda tak, jak na samym początku kariery - zobaczcie sami, oglądając zdjęcia z gorącej sesji dla "GQ" !

GALERIA

Więcej o: