Prywatne zdjęcia modelek z minionego tygodnia - która z nich zrobiła najlepsze "selfie"? [INSTAGRAM]

Tremin "selfie" oznaczający zdjęcie robione telefonem z ręki, został uznany słowem roku i wkrótce trafi do oksfordzkiego słownika. Na profilach modelek takich ujęć jest najwięcej. Czym jeszcze pochwaliły się dziewczyny w ostatnich kilku dniach?

Anja Rubik wrzuciła zeskanowane zdjęcie z Vogue z Anthonym Vaccarello . Na łamach magazynu modelka opowiada o współpracy i przyjaźni z projektantem.

Karlie Kloss odwiedziła ostatnio Madryt, gdzie wzięła udział w oficjalnym otwarciu butiku Coach (galanteria skórzana). Karlie jest ich ambasadorką i na zorganizowanym spotkaniu prasowym zachwalała najnowszą kolekcję marki.

Cara Delevingne opublikowała zdjęcie ze studia nagraniowego. Towarzyszy jej menagerka zespołu Florence and The Machine - Isabella "Machine" Summers . Czyżby miała też zamiar zająć się karierą Cary , która podobno marzy o nagraniu płyty?

Za pomocą Intagramu Brytyjka pochwaliła się również nową znajomością. Cara pojawiła się ostatnio na nowojorskim koncercie Kanye Westa, na after pary pozowała do zdjęć z raperem i jego narzeczoną - Kim Kardashian .

Monika "Jac" Jagaciak z kolei, wstawiła fotografię z rajskiej wyspy St.Barth, gdzie razem z Magdaleną Frąckowiak wzięły udział w sesji do najnowszej kampanii Victoria's Secret.

Bar Refaeli natomiast publikuje ostatnio zdjęcia z izraelskiej edycji programu "X Factor ", którego została prowadząca. Modelka jest podobno bardzo przejęta swoją nową rolą.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

InstagramInstagram Instagram Instagram/Bar Refaeli

Więcej o: