Pamiętnik księżniczki, czyli wspaniała Nicole Kidman w pięknej sesji dla australijskiego "Harper's Bazaar" - zobaczcie zdjęcia!

Ostatnio zagrała księżną, teraz wciela się w piękną księżniczkę, a robi to z wielkim wdziękiem i klasą.

Podobnie jak ostatnio Cate Blanchett , Nicole Kidman w swojej najnowszej sesji zdjęciowej dla "Harper's Bazaar" również wystąpiła wyłącznie w bajecznych kreacjach od Armani Prive . Wszystkie te delikatne, pudroworóżowe, cieliste tiulowe, koronkowe, szyfonowe i jedwabne suknie pochodzą z kolekcji jesień 2013 :

Armani PriveArmani Prive Armani Prive Armani Prive

Okładka magazynu, utrzymana w nieco bajkowym i bardzo świątecznym klimacie, nawiązuje zaś do wydania z '92 roku, którego gwiazdą była młodziutka Kate Moss :

Kate MossKate Moss Harper's Bazaar Harper's Bazaar

Edytorial z Kidman zatytułowany jest "Princess Diary" , czyli pamiętnik księżniczki, a odnosi się oczywiście do filmu biograficznego o księżnej Monako, Grace Kelly , w ktróą wcieliła się właśnie Nicole . Niestety, mimo że film został dopracowany w najmniejszych szczegółach, a Kidman zagrała podobno legendę rewelacyjnie, istnieją duże szanse na to, że nigdy nie będzie nam dane zobaczyć produkcji... Klan Grimaldich robi bowiem wszystko, by prawdziwa historia słynnej księżnej nigdy nie wyszła na jaw. A to znaczy, że świetna, być może nawet oscarowa rola Kidman może się zmarnować - oby tak się nie stało!

Harper's Bazaar

Jak na razie hollywoodzką aktorkę jako bajkową księżniczkę uczesaną w kok i ubraną w przepiękne suknie możemy podziwiać tylko na łamach "Harper's Bazaar" . Koniecznie zobaczcie zdjęcia autorstwa Jamesa White'a - są naprawdę czarujące!

GALERIA

Więcej o: