Co trzeba jeść i jak często ćwiczyć, by wyglądać jak Rosie Huntington-Whiteley?

Modelka zdradza sekret swojej idealnej figury.

Rosie Huntington-Whiteley to typowa "bombshell". Piękna twarz i szczupła, wysportowana sylwetka, ale z seksownymi krągłościami. Z tego względu Brytyjka często reklamuje bieliznę (Marks&Spencer ), przez krótki okres była też Aniołkiem Victoria's Secret. Modelka w rozmowie z vogue.com.au nie ukrywa, że zachowanie figury wymaga od niej wielu wyrzeczeń.

Rosie zdradziła, że od pięciu lat trenuje pod okiem personalnego instruktora.

Ufam mu bezgranicznie. Przez te wszystkie lata dobrze się poznaliśmy. James zna moje słabości i wie, z którą partią ciała mam najwięcej problemów. Nikt tak jak on nie potrafi zmotywować mnie do codziennych treningów.  Mam nadzieję, że będziemy ze sobą pracować jak najdłużej.

Jak często i co ćwiczy Rosie?

Jeżeli tylko mam czas trenuję pięć razy w tygodniu. Biegam przez godzinę, potem razem z Jamesem wzmacniam mięśnie, a następnie je rozciągam. Stretching jest bardzo ważny. Wówczas wygląda się smuklej. Polecam. Dwa lata temu zaczęłam też ćwiczyć jogę. Wcześniej wydawała mi się nudna, ale odkąd trenuję pod okiem trenera pokochałam ten sport. Mogę powiedzieć, że obecnie jestem od jogi uzależniona. Dzięki niej mogę się totalnie wyciszyć. Ostatnio chodzę też na lekcje surfingu.

fot.instagram/rosie_hwfot.instagram/rosie_hw fot.instagram/rosie_hw fot.instagram/rosie_hw

Czy prowadząc tak aktywny tryb życia Rosie jest na restrykcyjnej diecie?

Nigdy w życiu! Jestem smakoszem i kocham jedzenie. Nie robię sobie żadnych ograniczeń, ale jem mądrze.  W moim menu przeważają sałatki z grillowanym kurczakiem lub łososiem.  Dwa lata temu wykluczyłam z diety czerwone mięso. Dzięki  temu lepiej się czuję. Odkąd mieszkam w LA jestem otwarta na nowe smaki. Np. obecnie mam obsesję na punkcie wegańskiej kuchni. Jest pyszna i zdrowa! Na śniadanie piję zawsze owocowe lub warzywne koktajle. Moja ulubiona kombinacja to jabłko, szpinak, kiwi lub banan, masło orzechowe plus olej kokosowy. Smaczne i jakie pożywne!

- podsumowała rozmowę modelka.

W naszej GALERII znajdziecie zdjęcia seksownej Rosie Huntington-Whiteley.

fot.instagram/rosie_hwfot.instagram/rosie_hw fot.instagram/rosie_hw fot.instagram/rosie_hw

Więcej o: