Scarlett Johansson pozuje w gorsecie na okładce "Vogue Mexico". A jak wypada w intymnej sesji w sypialni? Zobaczcie zdjęcia!

Seksowna aktorka gwiazdą grudniowego wydania "Vogue'a". Jak zwykle uwodzi.

Odkąd Scarlett Johansson potwierdziła plotki o swoich zaręczynach z Romainem Dauriakiem , media nie dają jej spokoju. Dodatkowo niedawno w Rzymie aktorka promowała swój najnowszy film i wzięła udział w sesji promującej linię Dolce & Gabbana (na planie partnerował jej przystojny Matthew McConaughey ). A więc ScarJo znów jest na językach. A że jest wyjątkowo urodziwa i - jak twierdzi wielu - emanuje z niej ten sam seksapil, co z legendarnej Marilyn Monroe , jest chętnie zapraszana przez prestiżowe magazyny do sesji okładkowych. Tym razem do gwiazdy zwrócił się meksykański "Vogue" , a ona propozycję przyjęła:

Vogue Mexico

Tytuł sesji brzmi wymownie: "Scarlett Johansson: prawdziwa bogini" . Nie zamierzamy z nim polemizować. Duet Sofia Sanchez i Mauro Mongiello sfotografował hollywoodzką gwiazdę w bieliźnie i wybitnie buduarowym entourage'u. Na okładce aktorka pozuje w kremowym gorsecie w stylu retro od Dolce & Gabbana . W bieliźnie, choć w innym wydaniu, aktorka pręży się też na kolejnych ujęciach. Sesja jest niejednoznaczna - z jednej strony gorąca, z drugiej w pewnym stopniu subtelna, elegancka. Najwyraźniej Scarlett jest jak kameleon - potrafi efektownie zmieniać wcielenia.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: